BlogMakijaż.pl

Moda, Uroda, Zdrowie, Lifestyle, Makijaż

Makijaż

Zmywajmy makijaż każdego dnia

Jeśli od czasu do czasu zdecydujemy się na to, aby położyć się spać bez demakijażu to oczywiście nic nam się nie stanie.

Podstawa w pielęgnacji

Jednakże musimy pamiętać o tym, ze wieczorny demakijaż jest podstawą, jeśli zależy nam na pielęgnacji skóry naszej twarzy. Codziennie, wieczorne zmywanie makijażu powinno stać się naszym dobrym nawykiem. Niedopuszczalne jest aby każdego dnia zasypiać z tuszem do rzęs, cieniami, podkładem i innymi kosmetykami których używamy, a które mają podkreślić urodę naszej twarzy. Skóra twarzy musi odpocząć i chociaż może banalnie to brzmi, pozwólmy skórze oddychać. Dlatego jeśli zależy nam na ładnym i przede wszystkim jej świeżym i zdrowym wyglądzie, to nie zapominajmy o jej oczyszczaniu.

Dokładne oczyszczenie

Po całym dniu skóra twarzy po prostu jest brudna i nie ma innego wyjścia jak zmyć zanieczyszczenia. Karygodnym błędem jest nakładanie makijażu na skórę której nie oczyściliśmy. Makijaż naniesiony na resztki makijażu z dnia poprzedniego z pewnością nie doda nam uroku i sprawić może że będziemy wyglądać po prostu niezdrowo i niefajnie. Dlatego nieważne na jaki preparat do demakijażu się zdecydujemy, ważne żeby nie zapominać, że używać go mamy każdego dnia przed udaniem się na spoczynek.

klubkosmetyczny.pl

Hej, jestem Justyna i jestem instruktorką makijażu. Ukończyłam studia kosmetologiczne, a także wiele kursów związanych z makijażami na różnorodne okazje. W wolnym czasie kształcę się w kierunku stylizacji paznokci oraz rzęs. Moim kolejnym hobby jest moda, układanie stylizacji i charakteryzacje. Zachęcam do lektury moich artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą i inspiruję wiele kobiet, do rozwijania swoich pasji i dbania o siebie!