BlogMakijaż.pl

Moda, Uroda, Zdrowie, Lifestyle, Makijaż

make up oczu
Makijaż

O czym pamiętać, wykonując make up oczu?

Każda kobieta, która chce podkreślić swoją urodę, powinna poznać podstawowe tajniki makijażu. Bardzo ważny jest odpowiedni dobór kosmetyków do cery. Chodzi tutaj przede wszystkim o kolorystykę, ponieważ nałożenie zbyt jasnego lub zbyt ciemnego podkładu czy pudru już na samym wstępnie powoduje, że nie będzie można uzyskać dobrego efektu. Panie, które stojąc przy półce w drogerii i mając wątpliwości co do wyboru produktu, mogą poprosić pracownika sklepu o udzielenie porady. W sklepach bardzo często dostępne są testery, dzięki czemu można kropelkę podkładu nałożyć na dłoń i sprawdzić czy jest to kolor pasujący do odcienia naszej cery.

Make Up oczy dla każdej kobiety

Wiele kobiet decyduje się także na podkreślenie swoich oczu, które stanowią bardzo duży atut. jak wykonać make up oczu, aby uzyskać lśniący i piękny makijaż? Wszystko zależy przede wszystkim od wyglądu naszej powieki i wielkości oczu. Jedne kobiety mogą pochwalić się duża powieką i oczami- w ich przypadku nałożenie cienia i kredki do powiem będzie zdecydowanie łatwiejsze. Szczególnie uważać powinny panie, które mają małe oczy, ponieważ za pomocą makijażu powinny je „otworzyć”. Skuteczne okazuje się malowanie kącików oczy na ciemny kolor. Bardzo korzystnym elementem jest także rozświetlenie wewnętrznego kącika oka poprzez nałożenie niewielkiej ilości produktu rozświetlającego. Taki zabieg nieco powiększa nasze oko, a także nadaje blasku spojrzeniom.

Do wyboru kobiet jest bardzo duża liczba cieni do powiek

Dostępne są one w rozmaitych wariantach- pojedyncze kolory, zestawienie kilku kolorów w pudełeczku bądź bardzo duże paletki, które pozwalają na tworzenie makijażowych eksperymentów. Kolorystyka i liczba odcieni to wybór indywidualny każdej kobiety, należy skoncentrować się przede wszystkim na jakości produktu, a także na umiejętnym jego nałożeniu. Wydawałoby się, że makijaż oczu nie jest wcale trudny, jednak jest to najbardziej kłopotliwy element upiększania twarzy. W internecie można znaleźć opinie o produktach i porady w jaki sposób wykonywać makijaż, dzięki czemu z czasem będzie można osiągnąć wprawę.

Hej! Witamy na blogu, który poświęcony jest w 100% tematyce modowej i urodowej. Znajdziesz u nas wiele informacji dotyczących pielęgnacji twarzy i ciała, zabiegów medycyny estetycznej i zdrowia. Zainspiruj się naszymi tekstami o makijażu i tworzeniu stylizacji, a może bardziej interesuje Cię tematyka lifestylowa? Zostań z nami na dłużej i przekonaj się sam!