BlogMakijaż.pl

Moda, Uroda, Zdrowie, Lifestyle, Makijaż

Makijaż

Jakie kosmetyki do brwi wybrać?

Brwi są ramą dla twarzy. Odpowiedni ich makijaż pomaga podkreślić rysy oraz nadać spojrzeniu dozy charyzmy. Dla wielu kobiet make-up brwi jest bardzo ważnym elementem codziennej stylizacji. Jest wiele metod malowania tego elementu twarzy – każdy znajdzie sposób najwygodniejszy dla siebie. Na rynku dostępnych jest multum kosmetyków do brwi. Który z nich wybrać?

Jakie kosmetyki do brwi wybrać? 

Zanim przejdziemy do meritum, warto jednak zacząć od regulacji. Przed makijażem trzeba usunąć niechciane włoski i nadać brwiom odpowiedni kształt. Warto na pierwszą regulację udać się do kosmetyczki, która opowie krok po kroku jak stylizować brwi, aby twarz wyglądała najkorzystniej.

Na sklepowych półkach jest wiele różnych kosmetyków dedykowanych brwiom. Wszystkie mają jeden cen – podkreślić wygląd oraz uzupełnić ewentualne ubytki. Jednak produkty różnią się od siebie jakością. Jeśli szukasz profesjonalne asortymentu do salonu kosmetycznego, polecamy np. Firmę BrowXenna. Produkty różnią się od siebie także sposobem nakładania. 

  • Cienie do brwi – jest to jeden z najłatwiejszych sposobów. Wystarczy pędzelkiem nanieść odpowiedni pigment w odpowiedni miejsca. Należy pamiętać, aby nie wybierać cieni w czerwonych tonach, aby brwi nie wyglądały pod światłem na rude. 
  • Żele nadające kolor oraz objętość – nadają bardzo naturalny efekt. Stosowanie samego żelu dedykowane jest osobom bez większych luk w brwiach, chcących jedynie je podkreślić. 
  • Przezroczyste żele utrwalające – kolejny produkt dla osób z bujnymi, naturalnymi brwiami. Żel pomorze ułożyć włoski oraz sprawi, że w ciągu dnia się nie rozczochrają. 
  • Flamastry  – są dla osób kochających precyzję. Pozwala na malowanie pojedynczych włosków za pomocą cienkiej końcówki 
  • Kredka do brwi – nie potrzeba do nich pędzelka jak do cieni. Sprawna ręka odpowiednio dobrana kredką namaluje brew mniej niż w minutę. 
  • Pomada – jest dla osób zaawansowanych, które potrzebują niezwykle trwałego makijażu. Z pomadą łatwo przesadzić. 

Henna do brwi

Henna to trochę inna historia. Odpowiednio nałożona pozwoli cieszyć się pięknymi brwiami przez kilka tygodni. Hennę można zrobić w zaciszu domowym samodzielnie, ale bardziej warto skorzystać z profesjonalnej usługi. W salonie kosmetycznym eksperci wykorzystują najlepszej jakości kosmetyki do brwi, np. BrowXenna, dlatego efekt jest lepszy I bardziej trwały.

Pędzle, pęsety i inne akcesoria  

Sam kosmetyk to nie wszystko. Warto również zainwestować w pęsetę, służąca do wyżej wspomnianej regulacji, pędzelek ze skośnym włosiem (pozwoli precyzyjnie namalować brew) oraz szablony do brwi dla osób, które mają problem z zaznaczeniem konturów włosów. 

Jeśli już wiesz, jak poznać kosmetyk dobrej jakości, ale nadal zastanawiasz się, jaką firmę przetestować, polecamy Twojej uwadze produkty sklepu Pimp My Lashes. To profesjonalny sklep z kosmetykami do brwi i rzęs. Zajrzyj na adres https://www.pimpmylashes.pl/ I przetestuj kosmetyki z najwyższej półki.  

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.