BlogMakijaż.pl

Moda, Uroda, Zdrowie, Lifestyle, Makijaż

makijaż kim kardashian
Lifestyle Makijaż Moda Uroda

Makijaż Kim Kardashian – bądź jak gwiazda

Makijaż Kim Kardashian jest zdecydowanie prostszy do wykonania niż mogłoby się wydawać. Gwiazda potrafi bowiem wyjątkowo upiększyć się makijażem, a także dodać swojej twarzy nieprawdopodobnego efektu. Każda przedstawicielka płci pięknej powinna mieć świadomość, w jaki sposób wykonać makijaż w stylu Kim Kardashian.

Kim Kardashian słynie przede wszystkim z krągłości, a także makijażu. Kobieta praktycznie zawsze wygląda nie tylko kobieco, ale również glamour.

Twarz

Istotne jest przede wszystkim właściwe wycieniowanie, a także rozświetlenie twarzy. Kim Kardashian nakłada praktycznie na całą twarz jasny podkład. Przedstawicielka płci pięknej następnie przyciemnia brązującym pudrem strefę czoło-nos-broda. W kolejnym kroku trzeba nałożyć pod oczy rozjaśniający korektor, z kolei kości policzkowe rekomendowane jest podkreślić różem. W ten prosty sposób nie tylko twarz zostanie wyszczuplona, ale również jej owal będzie perfekcyjnie wyprofilowany.

Oczy

Można uznać, że oczy są podstawą jeżeli chodzi o makijaż Kim Kardashian. Najbardziej istotne są podkreślone, a także wydłużone rzęsy. Nie można się jednak oszukiwać, że gwiazda jest w stanie osiągnąć tak niesamowity rezultat dzięki tuszom, dokleja ona bowiem sztuczne rzęsy. Przedstawicielka płci pięknej ma zatem dwa rozwiązania. Pierwszą opcją będzie tusz do rzęs o niesamowitym efekcie, który będzie w stanie maksymalnie zaakcentować rzęsy, a drugą kupienie sztucznych kępek.

Trzeba koniecznie podkreślić, że sztuczne rzęsy będą co prawda wyglądały glamour, ale nie tylko mogą się odklejać, ale również denerwować przedstawicielkę płci pięknej przez cały wieczór. Panie powinny zatem bardzo dokładnie zastanowić się przed podjęciem ostatecznej decyzji w tej kwestii.

Oko wzdłuż linii rzęs przedstawicielka płci pięknej powinna podkreślić kredką do oczu. Rozwiązanie to nie tylko wzmocni spojrzenie, ale również będzie w stanie optycznie zagęścić rzęsy. Ponadto na powieki rekomendowane jest naniesienie połyskujących cieni. Kim w zdecydowanej większości przypadków wykorzystuje cienie w kolorze od brązu aż do złota. Przedstawicielki płci pięknej na makijaż sylwestrowy powinny postawić na złoto lub srebro. W najbliższym sezonie będą to bowiem najbardziej modne odcienie w makijażu oka.

Panie nie mogą jednak zapomnieć o narysowaniu kreski na dolnej powiece. Trzeba pamiętać, ze co prawda wpłynie to na optyczne zmniejszenie oka, jednak sprawi także, że spojrzenie nabierze zdecydowanie bardziej seksownego charakteru. Każda kobieta powinna przynajmniej raz spróbować zrobić makijaż w takim wydaniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.