BlogMakijaż.pl

Moda, Uroda, Zdrowie, Lifestyle, Makijaż

Powiększanie ust nićmi
Lifestyle Moda Uroda

Powiększanie ust nićmi PDO – alternatywa dla wypełniaczy 

Powiększanie ust stało się jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Chęć posiadania pełnych ust jest powszechna, jednak zwykłe wypełnianie kwasem hialuronowym można zastąpić bezpieczniejszą metodą. Alternatywą dla jest powiększanie ust nićmi PDO. Ta innowacyjna metoda staje się coraz bardziej popularna wśród kobiet, które chcą osiągnąć piękny efekt powiększenia bez ryzyka i dużych kosztów.

Czym są nici PDO?

Nici PDO to innowacyjny sposób na walkę ze starzeniem się skóry. To rodzaj nić chirurgicznych, wykonanych z kwasu polimlekowego, które po wprowadzeniu pod skórę, stymulują produkcję kolagenu oraz elastyny oraz zapewniają efekty liftingujące. Nici są całkowicie biodegradowalne i po kilku miesiącach rozpuszczają się, a ich działanie utrzymuje się nawet do 24 miesięcy. Procedura z ich wykorzystaniem jest bezpieczna i stosunkowo mało inwazyjna, a skutki są natychmiast widoczne i dają trwałe efekty, więc jest to naprawdę warte swojej ceny. Nici PDO są szczególnie skuteczne w przypadku zwiotczałej i wiotkiej skóry. Mogą być również stosowane do korekcji zmarszczek i bruzd mimicznych. Jednocześnie, ich cena jest atrakcyjna i stanowi konkurencję dla kosztownych iniekcji kwasu hialuronowego.

Powiększanie ust nićmi

Co daje powiększanie ust nićmi PDO?

Powiększanie ust nićmi liftingującymi to zabieg, który z roku na rok zyskuje coraz większą popularność wśród kobiet. Dzięki niemu można szybko i skutecznie poprawić nie tylko objętość, ale i kształt warg. Proces ten polega na wprowadzeniu cienkiej nici pod skórę warg, która następnie jest delikatnie napinana, co powoduje efekt modelowania ust. Dzięki tej metodzie można również wyprostować opadające kąciki ust, co daje twarzy młodszy i bardziej wypoczęty wygląd. Co ważne, ten zabieg jest bezpieczną metodą, która w przeciwieństwie do innych zabiegów wypełniania ust, nie wymaga stosowania wypełniaczy chemicznych. Zabieg jest prawie bezbolesny, a dzięki szybkiemu wchłanianiu się nici, pacjentka wraca do pełnej aktywności już następnego dnia.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu obejmują szereg czynników. Przede wszystkim, jest to ciąża i karmienie piersią. Nie zaleca się przeprowadzania zabiegu u osób z infekcjami skórnymi, chorobami autoimmunologicznymi, cukrzycą, chorobami krwi, chorobami trzustki oraz chorobą nowotworową. Ponadto, zabieg nie jest zalecany u pacjentów, którzy są uczuleni na składniki wykorzystywane w zabiegu. W każdym przypadku, przeprowadzenie zabiegu z nićmi wymaga dokładnego wywiadu lekarskiego i oceny stanu zdrowia pacjenta oraz wykluczenia czynników ryzyka.

Hej! Witamy na blogu, który poświęcony jest w 100% tematyce modowej i urodowej. Znajdziesz u nas wiele informacji dotyczących pielęgnacji twarzy i ciała, zabiegów medycyny estetycznej i zdrowia. Zainspiruj się naszymi tekstami o makijażu i tworzeniu stylizacji, a może bardziej interesuje Cię tematyka lifestylowa? Zostań z nami na dłużej i przekonaj się sam!