BlogMakijaż.pl

Moda, Uroda, Zdrowie, Lifestyle, Makijaż

jakie znaki zodiaku do siebie pasują
Lifestyle Moda

Jakie znaki zodiaku do siebie pasują?

Istnieje wiele sposobów, aby odnaleźć partnera lub partnerkę. Z pewnością jednym z nich jest sprawdzenie horoskopu. Koniec końców nieodpowiednio dobrane znaki zodiaku najpewniej nigdy nie będą mogły się cieszyć pełnią szczęścia. Dlatego więc, aby uniknąć kłopotów w przyszłości, warto dowiedzieć się, jakie znaki zodiaku do siebie pasują.

Historia znaków zodiaku – skąd się wzięły?

To, skąd się wzięły znaki zodiaków, to historia sięgająca tysięcy lat wstecz. Stworzyli je już Sumerowie. Zainteresowanie gwiazdami towarzyszy ludzkości od jej zarania. Dlatego właśnie znaki zodiaku, których jest 12, odpowiadają poszczególnym gwiazdozbiorom. Ostatecznie nazwy ich określili Babilończycy około 500 lat p.n.e. Obecnie znaki zodiaku mają wyznaczone daty, w których rodzą się osoby spod nich. Jest to zależne od ułożenia konstelacji w danym okresie.

Sprawdź: Horoskop chiński – jak czytać?

ZNAK ZODIAKUDATA
RYBY19.02-20.03
BARAN21.03-19.04
BYK20.04-20.05
BLIŹNIĘTA21.05-20.06
RAK21.06-22.07
LEW23.07-22.08
PANNA23.08-22.09
WAGA23.09-22.10
SKORPION23.10-22.11
STRZELEC22.11-21.12
KOZIOROŻEC22.12-19.01
WODNIK20.01-18.02

Jakie znaki zodiaku do siebie pasują?

Baran

jakie znaki zodiaku do siebie pasują baran

Jeżeli jesteś spod znaku barana, to możesz uznać się za szczęśliwą osobę. Baran to wyjątkowy znak zodiaku, który wyróżnia się w horoskopie dużą liczbą bratnich dusz. Wynika to między innymi z tego, że osoby spod znaku barana odznaczają się wrodzonym magnetyzmem. Oczywiście każdy baran ma skłonności do kontrolowania oraz konkurowania z innymi, ale łączy się to z jego pogodnym charakterem, co sprawia, że w ogólnym rozrachunki barany są bardzo lubiane i popularne! Baran świetnie się dogada m.in. z lwem i strzelcem.

Byk

jakie znaki zodiaku do siebie pasują byk

W przypadku byka ilość bratnich dusz jest znacznie mniejsza aniżeli ma to miejsce u osób spod znaku barana. Osoby, które najlepiej dogadają się z osobą spod znaku byka to panny oraz ryby. W przypadku byka dużym problemem jest upartość. Warto jednak zwrócić uwagę, że upartość łączy się z wyjątkową determinacją. Jeżeli byk zdecyduje się na rozpoczęcie jakiegoś działania, to będzie je wykonywał w sposób dokładny i regularny. Dzięki czemu ostatecznie doprowadzi do sukcesu. Z astrologicznego punktu widzenie doskonale łączy się to z cechami panny oraz ryby.

Bliźnięta

jakie znaki zodiaku do siebie pasują bliźnięta

W przypadku bliźniąt bratnie dusze to wodnik oraz waga. Mimo tego, że dla większości osób niejako dwoista osobowość bliźniąt nie jest nadmiernie zachęcająca, to osoba spod tego znaku wyjątkowo łatwo i trwale się przywiązuje. Oznacza to, że z bliźniętami świetnie będą współgrały wodniki oraz wagi, które słyną z zamiłowania do atencji. To jest właśnie odpowiedź na to, jakie znaki zodiaku do siebie pasują.

Rak

jakie znaki zodiaku do siebie pasują  rak

Bratnie dusze w przypadku raka to osoby spod znaku skorpiona oraz spod znaku ryby. Nie od dzisiaj wiadomo, że osoby spod znaku raka wyróżniają się swoją nadwrażliwością oraz zazdrością. Oznacza to, że w związku z rakiem powinny znaleźć się osoby spod znaku, który będzie sobie w stanie poradzić z tym charakterem. Oczywiście najlepiej sprawdzą się w tym zadaniu skorpiony i ryby, które słyną ze swojej drobiazgowości, dzięki czemu będą mogły doskonale rozpracować emocje drugiej połówki.

Lew

jakie znaki zodiaku do siebie pasują lew

W przypadku lwa do bratnich duszy zaliczyć można strzelca, wagę, bliźnięta oraz barana. Warto mieć na uwadze, że lwy są wyjątkowo wymagającym znakiem zodiaku. Lwy ze względu na swój charakter muszą być traktowane w sposób wyjątkowy. Przede wszystkim kochają być uwielbiane. Jeżeli spełni się ten warunek można mieć pewność, że przelej na nas ogromną ilość miłości. Z tego względu najlepszym wyborem będzie strzelec, waga oraz bliźnięta. Z kolei podstawą związku lwa i barana będą wzajemnie stawiane sobie wyzwania, które dają tym znakom energię do życia. Jakie znaki zodiaku do siebie pasują? Właśnie lwy i barany!

Panna

jakie znaki zodiaku do siebie pasują  panna

W przypadku panny za bratnie dusze uznać można byka i koziorożca. Ze względu na to, że panna jest znakiem ziemi, osoby spod tego znaku zodiaku uzyskują najlepsze relacje wchodząc w związek partnerski z bykiem lub koziorożcem. Tego rodzaju pary nie tylko będą ze sobą świetnie współgrały, ale również będą wyróżniać się praktycznym podejściem do życiowych wyzwań. Warto zwrócić uwagę, że chociaż tego rodzaju relacja nie będzie nadmiernie romantyczna, doprowadzi ona do stworzenia niezwykle trwałej relacji.

Waga

jakie znaki zodiaku do siebie pasują  waga

Waga w przypadku wagi do bratnich duszy zaliczyć można strzelca, wodnika oraz lwa. Pasujące do wagi znaki zodiaku to te, które charakteryzują się niekończącym się optymizmem. Oznacza to, że waga szczególnie szybko zakocha się w wodniku. W przypadku lwa tym, co będzie łączyć parę, są wzajemne przeciwieństwa. Jak wiadomo te zawsze wzajemnie się przyciągają. W przypadku relacji ze strzelcem będziemy mieli do czynienia ze związkiem pełnym namiętności.

Skorpion

gwiazdozbiór skorpion

W przypadku skorpiona do bratniej duszy zaliczyć można rybę oraz inne skorpiony! Jednak najlepszym rozwiązaniem dla każdego skorpiona jest ryba, która pozwoli na stworzenie relacji pełnej miłości. Warto zwrócić uwagę, że zarówno skorpion, jak i ryba charakteryzują się zarówno pomysłowością, jak i wrodzoną mądrością, Oznacza to, że w związku będą się one doskonale dogadywać, wspierać i rozwijać. W przypadku związku dwóch skorpionów będziemy mieli do czynienia ze związkiem pełnym tajemnic, nakierowanym na poszukiwanie prawdy i sprawiedliwości.

Strzelec

gwiazdozbiór strzelec

W przypadku strzelca przede wszystkim należy wymienić wodnika, wagę oraz barana. Tym, co wyróżnia strzelców na tle innych znaków jest to, że szybko ulegają znudzeniu. Równocześnie dbają oni o nadanie każdemu związkowi odpowiedni pikanterii. Są to cechy, które świetnie sprawdzą się w związku z wodnikiem, wagą, baranem czy też lwem. W przypadku tego ostatniego warto podkreślić, że z astrologicznego punktu widzenia, ze względu na swoje cechy, lew i strzelec idą ramię w ramię.

Koziorożec

gwiazdozbiór koziorożec

W przypadku koziorożca bratnie dusze to ryby, skorpion, panna i byk. Koziorożce oczekują od swoich partnerów, aby ci byli rzeczowi i prostolinijni. Jest to związane z tym, że koziorożce nie lubią tracić swojego cennego czasu. Między innymi z tego względu koziorożec doskonale dopasuje się do wcześniej wymienionych znaków zodiaku.

Wodnik

gwiazdozbiór wodnik

Bratnie dusze wodnika to waga i bliźnięta. Osoby spod tego znaku będą do siebie doskonale pasować ze względu na poszanowanie do własnej wolności i niezależności.

Ryby

gwiazdozbiór ryby

W przypadku ryb najlepszym partnerem bądź partnerką będzie osoba spod znaku skorpiona lub raka. Jak wiadomo ryby dążą do spędzenia czasu z innymi znakami wodnymi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.