BlogMakijaż.pl

Moda, Uroda, Zdrowie, Lifestyle, Makijaż

Uroda

Złote obrączki – ponadczasowy symbol miłości

Od wieków są symbolem miłości. Zakochani nakładają je sobie wzajemnie na serdeczne palce prawej ręki w dniu zawarcia sakramentu małżeństwa. Chodzi oczywiście o obrączki. Symbolizują nierozerwalność małżeństwa i uczucie dwojga ludzi.

Ślub to uroczystość, na którą większość czeka z utęsknieniem, a samo planowanie tej najważniejszej w życiu chwili zajmuje sporo czasu. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, a kluczowym elementem jest zakup obrączekAle ich wybór do najłatwiejszych również nie należy. Lepsze będą klasyczne obrączki złote czy może srebrne? Czym się kierować przy ich wyborze?

Jakie obrączki wybrać?

Styl ślubnych obrączek powinno się dopasować do swojego gustu. Istotne jest, by biżuteria była spójna z tym, jak wyglądamy na co dzień. Wolimy styl minimalistyczny i klasyczny czy wręcz przeciwnie – wygrywają błyskotki? Kierujmy się własną intuicją i indywidualnym poczuciem estetyki.

Panny młode często dopasowują obrączkę do pierścionka zaręczynowego. Nie warto też bać się kupić dwóch innych obrączek, jeśli np. partner preferuje inny styl. Nasz wybór ma być praktyczny i my mamy się z nim czuć dobrze na co dzień. Oprócz tego, że obrączki złote czy srebrne mają się pięknie prezentować na naszych dłoniach, to ten rodzaj biżuterii jest przede wszystkim symbolem miłości i wzajemnej wierności małżonków. Podczas wyboru obrączek trzeba też pamiętać o tym, żeby dobrze wyglądały za kilkanaście lat. Oczywiście można się kierować obecną modą, ale najlepiej wybrać je według własnych preferencji.

Liczy się też komfort noszenia obrączek, co oczywiście łączy się z kwestią odpowiedniego rozmiaru. Wiadomo, że zbyt luźna biżuteria będzie się zsuwać, a z kolei ta za ciasna będzie uwierać i powodować mocny dyskomfort.  Dobierając rozmiar obrączki ślubnej, trzeba też pamiętać o tym, że palce mogą nam puchnąć, np. po całym dniu pracy czy w czasie letnich upałów.  Pomiaru najlepiej dokonać u jubilera przy pomocy obrączek miarowych.

Obrączki złote – klasyka zawsze na czasie

Największą popularnością od wielu lat cieszą się obrączki złote. Stanowiądobrą wróżbę szczęśliwego małżeństwa. I chociaż klasyczne – nie muszą być nudne! Wiele ciekawych modeli znajdziemy w ofercie W.KRUK. Mogą być ażurowe, ze zdobieniami, ściętymi rantami, okrągłe i bardzo proste. Każdy znajdzie propozycję biżuterii dla siebie. To ważne, bowiem obrączki będziemy nosić codziennie od dnia wypowiedzenia sakramentalnego „tak”. Kolekcja obejmuje wzory zarówno z żółtego, jak i białego złota, gładkie i zdobione. Na obrączkach można również wygrawerować to, co dla nas ważne: datę ślubu, ulubiony cytat. Dobrym pomysłem jest złożenie indywidualnego zamówienia, jeśli mamy własną wizję obrączek.

Obrączki ślubne W.KRUK idealnie komponują się z pierścionkami zaręczynowymi tej marki, ponieważ wyróżnia je ta sama precyzja wykonania i najwyższa jakość. Zachwyca również ich stylizacja. W dodatku złota biżuteria jest ponadczasowa i nigdy nie wyjdzie z mody. Można z nią również swobodnie komponować inne szlachetne kruszce. Wzory, kształty i ceny obrączek są dostępne na stronie internetowej W.KRUK. Wybór jest naprawdę szeroki i dostosowany do najbardziej indywidualnych potrzeb klienta.

Hej! Witamy na blogu, który poświęcony jest w 100% tematyce modowej i urodowej. Znajdziesz u nas wiele informacji dotyczących pielęgnacji twarzy i ciała, zabiegów medycyny estetycznej i zdrowia. Zainspiruj się naszymi tekstami o makijażu i tworzeniu stylizacji, a może bardziej interesuje Cię tematyka lifestylowa? Zostań z nami na dłużej i przekonaj się sam!