BlogMakijaż.pl

Moda, Uroda, Zdrowie, Lifestyle, Makijaż

Zdrowie

Apteka Cud laureatem Orłów Farmacji

Apteka Cud dzięki innowacyjności i rzetelności została nagrodzona pierwszą nagrodą w ogólnopolskim plebiscycie branżowym Orły Farmacji 2019.

Jedno z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw na polskim rynku farmaceutycznym, działająca pod adresem aptekacud.pl Apteka Cud została w tym roku uhonorowana prestiżowym wyróżnieniem Orły Farmacji 2019. Tym samym zyskała sobie uznanie konsumentów biorących udział w tym ogólnopolskim plebiscycie. Jest to niewątpliwy sukces internetowej apteki, która nieustannie stara się osiągnąć coraz wyższy poziom świadczonych usług. 

Orły przyznawane są na podstawie opinii konsumentów

Konkurs Orły od wielu lat ma za zadanie wyłonić najbardziej innowacyjne i rzetelne przedsiębiorstwa z różnych branż specjalistycznych. Zasady plebiscytu są klarowne i sprawiedliwe dla wszystkich uczestników. Poszczególne miejsca przyznawane są na podstawie średniej wyliczanej z ocen przyznawanych przez użytkowników najbardziej popularnych witryn internetowych oraz mediów społecznościowych. Dzięki temu Orły są realnym odzwierciedleniem opinii samych konsumentów. Apteka Cud zdobyła pierwsze miejsce pośród aptek notowanych w Inowrocławiu jednocześnie osiągając maksymalną notę w skali 10-punktowej na podstawie prawie 9000 ocen. Ta internetowa apteka ma w swojej ofercie nie tylko leki i suplementy diety, ale także nowoczesne dermokosmetyki, specjalistyczny sprzęt medyczny czy artykuły wykorzystywane w codziennej profilaktyce zdrowotnej (ciśnieniomierze, paski do glukometrów). Dzięki szerokiej gamie oferowanych produktów, zaangażowaniu i pasji osób pracujących w przedsiębiorstwie, a także otwartości na sugestie pacjentów w trakcie przeszło 2 letniej obecności na rynku przedsiębiorstwo zyskało sobie grono oddanych osób.  Apteka Cud może od dziś identyfikować się statuetką Orły Farmacji 2019 umieszczając ją na swoich witrynach internetowych jako oznakę rzetelności i jakości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.