BlogMakijaż.pl

Moda, Uroda, Zdrowie, Lifestyle, Makijaż

Jak dobrać bronzer
Makijaż

Jak dobrać bronzer do jasnej cery?

Bardzo duża liczba przedstawicielek płci pięknej zastanawia się jak dobrać bronzer do jasnej cery. Warto przede wszystkim zdawać sobie sprawę, że bronzer jest kosmetykiem służącym nie tylko do przyciemniania skóry, ale również do konturowania twarzy. W ten sposób możliwe jest nie tylko skuteczne wyszczuplenie twarzy, ale również optyczne zmniejszenie nosa czy podbródka. Panie będą także w stanie nadać twarzy odmiennego kształtu. Nie wszystkie przedstawicielki płci pięknej zdają sobie sprawę, że obecnie na rynku dostępnych jest bardzo dużo rodzajów bronzerów, należy do nich zaliczyć m.in. bronzery w pudrze, płynie, kremie czy bronzery rozświetlające. Panie mogą dokonać także zakupu bronzera do jasnej czy ciemnej cery. Nikogo nie powinien zatem dziwić fakt, że przedstawicielki płci pięknej mają ogromny dylemat jeżeli chodzi o wybór bronzera.

Jaki bronzer wybrać?

Bronzer należy do szczególnie pożądanych kosmetyków przede wszystkim jesienią, zimą, a także wczesną wiosną. Właśnie wtedy na szerokości geograficznej, w której znajduje się Polska, jest bardzo ograniczony dostęp do Słońca. Przedstawicielki płci pięknej, które nie chcą pożegnać się z opalenizną mogą nadać twarzy więcej blasku, a także ciemniejszego odcienia. Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie bronzer. Jest to doskonała alternatywa dla solarium, które jak wiadomo nie tylko jest niezdrowe, ale również może przyczynić się do powstania czerniaka.

Rodzaje bronzerów

Panie obecnie są bardzo świadome istniejących zagrożeń dlatego tylko okazjonalnie odwiedzają solaria. Ponadto bardzo łatwo można znaleźć rozwiązanie na przyciemnienie cery. Nie jest zatem w ogóle konieczne wystawianie ciała na sztuczne promieniowanie UV. Nie tylko łatwo dostępnym, ale również zdrowym i szybkim sposobem na ciemniejszą skórę będzie bronzer. Zdecydowanie najczęściej wymieniana zaletą tego produktu jest efekt opalonej skóry, lekko muśniętej słońcem. Ponadto z bronzera zdecydowanie najczęściej korzystają przedstawicielki płci pięknej posiadające okrągłą twarz. Produkt będzie bowiem w stanie nie tylko wyszczuplić twarz, ale również nadać jej smukłości czy podkreślić kości policzkowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *