BlogMakijaż.pl

Moda, Uroda, Zdrowie, Lifestyle, Makijaż

Uroda

Zabiegi odmładzające skórę

Z jednej strony, czas ma błogosławione działanie – potrafi wyleczyć nawet najboleśniejsze rany i zadry w sercu człowieka, jakie powstały w przeszłości. Czas buduje, ale czas też niszczy. Z każdym rokiem człowiek staje się coraz starszy, a jego skóra powoli traci młodzieńcze właściwości, takie jak jędrność czy sprężystość.

Zabiegi odmładzające skórę – co to takiego?

Nieubłaganie tykającego zegara zatrzymać się nie da, jednak można nieco ograniczyć skutki starzenia organizmu. Mogą w tym pomóc zabiegi odmładzające, z których skorzystać można w salonach odnowy biologicznej. Nie trzeba od razu wyjeżdżać na kilka dni do hotel z ofertą SPA. Mieszkanki Krakowa mają to szczęście, że na termolifting skóry w Krakowie mogą zapisać się w jednym z okolicznych gabinetów SPA. Takie zabiegi poprawiają kondycję skóry, pobudzają ją do zwiększonej produkcji kolagenu. Niestety z biegiem lat organizm produkuje coraz mniej tej substancji, a to właśnie ona jest odpowiedzialna za młodzieńczy wygląd skóry – za jej sprężystość oraz elastyczność.

Termolifting skóry – dlaczego warto?

Pod wpływem ciepła, włókna kolagenowe kurczą się i dzięki temu na nowo zostają aktywowane procesy regeneracji skóry. Organizm zaczyna wydzielać kolagen, który sprawia, że skóra odzyskuje sprężystość i większą jędrność. W ten sposób można nawet całkowicie zniwelować drobne zmarszczki. Zabieg przynosi efekty, które na własnej skórze można odczuć bezpośrednio po terapii, jednak na pełne efekty trzeba będzie trochę poczekać. Jest to zabieg zupełnie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia. Można się na niego zapisać niezależnie od pory roku – jest to świetna wiadomość! O kondycję skóry i jej młody wygląd można bez problemu zadbać zarówno latem jak i zimą!

Czy są jakieś przeciwwskazania do wykonywania zabiegu?

Termolifting skóry to bezbolesny zabieg, z którego można bez obaw korzystać przez cały rok. Warto jednak wcześniej zapoznać się ze szczegółową listą przeciwwskazań. W trosce o własne bezpieczeństwo i zdrowie, zabieg termolitfigu powinny odłożyć w czasie przede wszystkim panie w stanie błogosławionym. Taki zabieg nie jest wskazany również w przypadku diabetyków, osób cierpiących na choroby nowotworowe czy bielactwo, a także w przypadku przyjmowania leków przeciwzakrzepowych. W przypadku wątpliwości, czy w konkretnym przypadku można wykonać zabieg, zawsze można poradzić się eksperta pracującego w salonie.

Hej! Witamy na blogu, który poświęcony jest w 100% tematyce modowej i urodowej. Znajdziesz u nas wiele informacji dotyczących pielęgnacji twarzy i ciała, zabiegów medycyny estetycznej i zdrowia. Zainspiruj się naszymi tekstami o makijażu i tworzeniu stylizacji, a może bardziej interesuje Cię tematyka lifestylowa? Zostań z nami na dłużej i przekonaj się sam!