BlogMakijaż.pl

Moda, Uroda, Zdrowie, Lifestyle, Makijaż

rzęsy
Uroda

Wyczaruj większą objętość rzęs z dobrym tuszem pogrubiającym

Jeśli masz cienkie i delikatne rzęsy, to na pewno codziennie szukasz sposobów aby je pogrubić w trakcie codziennego makijażu. Najlepszym sposobem na to jest wybranie dobrego tuszu pogrubiającego. Co zawiera taki tusz i na co zwrócić uwagę?

Co zrobić mając cienkie rzęsy?

Nie każda kobieta jest posiadaczką długich i gęstych rzęs. Tak samo oprawa oczu nie zawsze jest ciemna i wyrazista. W przypadku większości kobiet malowanie rzęs to wręcz konieczność, bo podkreślanie oka nadaje twarzy wyrazistości i charakteru. Spojrzenie oprawione gęstymi i długimi rzęsami dodaje pewności siebie i szyku. Dobrze pomalowane rzęsy wyglądają delikatnie i nie są sklejone. Aby osiągnąć taki efekt, formuła tuszu musi być nowoczesna, a szczoteczka zazwyczaj nie jest zwykła, tylko ma jakieś patenty na to, aby rzęsy lepiej się malowały. Posklejane rzęsy czy kruszący się tusz to wyraźny znak na to, że nie będzie on dla nas odpowiedni. Jaki więc wybrać pogrubiający tusz? Przede wszystkim bogaty w składniki odżywcze i z dobrze wyprofilowaną szczoteczką. Codziennie używanie tuszu sprawia, że trzeba wybrać wysokiej jakości kosmetyk, który nie zniszczy rzęs, a łagodnie je pielęgnuje. Jednym z bardzo dobrych tuszy pogrubiających jest Telescopic Lift od L’Oréal Paris.

Czego można się spodziewać po Telescopic Lift?

Ten innowacyjny pogrubiający tusz do rzęs może przynieść rewelacyjne efekty. Mówi się o tym, że może wydłużyć rzęsy nawet o 5 milimetrów, co jest naprawdę dobrym wynikiem. Takie wydłużone rzęsy mogą wyglądać naprawdę wspaniale i zmieniać wygląd twarzy. Dodatkowo tusz unosi rzęsy i dodaje im oczekiwanej objętości. Spojrzenie jest pełne i wyraziste, a mając tak podkreślone oko, nie trzeba praktycznie malować ust czy powiek, aby cieszyć się ładnym i naturalnym makijażem. Jak można zauważyć, tusz ma zatem trzy różne właściwości i działa kompleksowo na rzęsy. Kluczowa w tym tuszu jest specjalna szczoteczka z haczykami, która została zaprojektowana tak, aby chwytać rzęsy. Podwójne silikonowe haczyki to jeszcze większa precyzja dla delikatnych rzęs. W przeciwieństwie do zwykłych szczoteczek z włosia, są one znacznie bardziej skuteczne. 

Jak zaprojektować dobry tusz do rzęs?

Działanie Telescopic Lift opiera się głównie na innowacyjnej szczoteczce. Chwyta i unosi rzęsy, a dodatkowo tusz dostarcza ceramidów, dzięki którym rzęsy są bardziej sprężyste. Można zapomnieć o ciężkich czy sklejonych rzęsach, bo szczoteczka precyzyjnie je rozdziela i jest delikatna, a jednocześnie bardzo skuteczna. Tak naprawdę w tuszach oprócz samej formuły, liczy się właśnie sposób jej aplikacji czyli szczoteczka. Najlepszy tusz przy zbyt mało wyprofilowanej szczoteczce, może nie odnieść oczekiwanych efektów. Telescopic Lift aplikuje się podwójnie, najpierw jest to wypukła szczoteczka, która unosi i pogrubia rzęsy, a potem używa się płaskiego grzebyka, rozdzielającego i wydłużającego rzęsy nawet o 5 milimetrów. Dzięki tej dwukrotnej aplikacji, makijaż jest starannie wykonany i można mieć pewność co do efektu końcowego. Piękne i długie rzęsy z tym tuszem są łatwe do osiągnięcia.

Hej! Witamy na blogu, który poświęcony jest w 100% tematyce modowej i urodowej. Znajdziesz u nas wiele informacji dotyczących pielęgnacji twarzy i ciała, zabiegów medycyny estetycznej i zdrowia. Zainspiruj się naszymi tekstami o makijażu i tworzeniu stylizacji, a może bardziej interesuje Cię tematyka lifestylowa? Zostań z nami na dłużej i przekonaj się sam!