Sephora Trend Report jesień/zima 2013

Moda, gwiazdy, nowości kosmetyczne… Trendy na jesień/zimę 2013 możemy uznać za oficjalnie odkodowane :)  Podczas Sephora Trend Report w warszawskiej Arkadii było naprawdę nieziemsko! Impreza trwała przez cały weekend. I co to był za weekend! Pełen nowych zapachów, innowacji pielęgnacyjnych i makijażowych, (które można było poczuć na własnej skórzeJ), pełen tańca, mody i… cudownych gości. Cały […]

Moda, gwiazdy, nowości kosmetyczne… Trendy na jesień/zimę 2013 możemy uznać za oficjalnie odkodowane :) 

Podczas Sephora Trend Report w warszawskiej Arkadii było naprawdę nieziemsko! Impreza trwała przez cały weekend. I co to był za weekend! Pełen nowych zapachów, innowacji pielęgnacyjnych i makijażowych, (które można było poczuć na własnej skórzeJ), pełen tańca, mody i… cudownych gości.

Cały event poprowadzili Olivier Janiak i Karolina Malinowska, a wśród pięknych gwiazd odkrywających razem z nami trendy na najnowszy sezon pojawiły się między innymi Agnieszka Popielewicz, Zofia Ślotała, Agnieszka Cegielska, Kasia Zielińska i Tamara Arciuch. A trendy ułatwiali dogłębnie poznać eksperci takich światowych marek jak: Dior, Estēe Lauder, Guerlain, Lancome, Shiseido i Sephora. Agnieszka Ścibior, redaktor naczelną VIVA! Moda, przygotowała pokaz trendów na jesień zaproponowanych przez polskich projektantów, a Michał Piróg i Agustin Egurrola stworzyli choreografie inspirowane nowościami wśród zapachów marek Calvin Klein, GAP, Issey Miyake, Jimmy Choo i Loewe,. Pokazy taneczne w ramach Teatru Zapachów jak co roku przyciągnęły tłumy. Patrząc na zdjęcia tancerzy wcale nas to nie dziwi :)

Jak się zapewne spodziewać, gwoździem programu dla nas był oczywiście makijaż. Eric Soto, jeden z wizażystów z elitarnego Sephora US Pro Team, uchylił rąbka tajemnicy i przedstawił najnowsze trendy makijażowe, wprost z New York Fashion Week. W trendzie – na przekór jesiennej szarości – będzie wg Erica „California Look” czyli skóra muśnięta brązerem z odwaznie wibrujacymi słonecznym blaskiem brokatowymi powiekami. Wielbicielki klasyki uspokajamy – smoky też będzie modne. Eric prezentował taki makijaż w bardziej rockowm wydaniu, w odważnych odcieniach fioletów.

Na wszystkich przybyłych do Arkadii gości czekały bezpłatne konsultacje z ekspertami luksusowych marek kosmetycznych. Można było z nich skorzystać po wcześniejszym umówieniu się. Jednak także ci, którzy tego nie zrobili, nie byli zawiedzeni. Na miejscu mogli zrobić sobie ekspresowy makijaż w trendy kolorach – te już bez zapisów ;)

Choć wrzesień w tym roku nie należy do najcieplejszych, to dzięki Sephora Trend Report było naprawdę gorąco! Dziękujemy wszystkim, którzy byli tam z nami. A kto nie był, niech żałuje ;) Następna taka impreza dopiero na wiosnę!

Team blogmakijaz.sephora.pl         

_JED2051_JED1912_JED1803 _JED1788

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze