Sephora na The Look of the Year 2013

The Look of the Year to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs dla modelek w Polsce, a my mieliśmy okazje na nim malować! Gala tegorocznego konkursu The Look of the Year odbyła się 24 sierpnia w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.  To był wieczór pełen emocji! W finale znalazło się 15 ślicznych modelek. […]

The Look of the Year to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs dla modelek w Polsce, a my mieliśmy okazje na nim malować!

Gala tegorocznego konkursu The Look of the Year odbyła się 24 sierpnia w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.  To był wieczór pełen emocji! W finale znalazło się 15 ślicznych modelek. Każda z nich chciała jak najlepiej zaprezentować się przed jury i zdobyć tytuł modelki roku wzorem topmodelek takich jak Cindy Crawford, Gisele Bundchen czy Kasia Smutniak.

Ponieważ to między innymi od makijażu zależy prezencja na scenie, na barkach naszego Teamu Sephora Make-up Artists spoczywała duża odpowiedzialność. Ania Galińska z Sephora w C.H. Arkadia w Warszawie, Zuza Poprzeczko z Sephora w C.H. Targówek w Warszawie, Małgosia Smelcerz z Sephora w C.H. Złote Tarasy w Warszawie i Marta Kwiatkowska z siedziby Sephora Polska dały z siebie wszystko i na twarzach dziewczyn wyczarowały piękne, podkreślające ich atuty makijaże. Mamy nadzieję, że wszystkie modelki czuły się w nich tak wspaniale, jak wyglądały, prezentując podczas gali aż sześć kolekcji projektantów: Bohoboco, Paprockiego& Brzozowskiego, Macieja Zieńa, Arkadiusza Taraska, Liu Jo i Meva Fashion.

Naszym zdaniem wybór tej najpiękniejszej wśród 15 modelek nie był łatwy. O wyniku konkursu zdecydowało jury w składzie: Agnieszka Ścibior, redaktor naczelna Viva Moda, duety Paprocki&Brzozowski i Bohoboco oraz Maciej Zień. Modelką Roku została Maria Stępień.

Marysiu, gratulujemy! Tak samo jak i pozostałym dziewczynom :) Według nas wszystkie jesteście wygrane! Wszystkim Wam życzymy powodzenia na drodze do międzynarodowej kariery w modelingu!

Do zobaczenia podczas kolejnej edycji konkursu!

Team blogmakijaz.sephora.pl

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze