Trendy na karnawał

Karnawał to czas, kiedy w makijażu dozwolone jest niemal wszystko. W tym sezonie jest kilka elementów, które będą tematami przewodnimi. Smoky Eyes – makijaż imprezowy, który zwykle kojarzy się z czernią. W tym sezonie smoky eyes to nie tylko czerń i grafit. W karnawale 2011 możemy szaleć z kolorami i dopełniać ten makijaż innymi – […]

Karnawał to czas, kiedy w makijażu dozwolone jest niemal wszystko. W tym sezonie jest kilka elementów, które będą tematami przewodnimi.

Smoky Eyes – makijaż imprezowy, który zwykle kojarzy się z czernią. W tym sezonie smoky eyes to nie tylko czerń i grafit. W karnawale 2011 możemy szaleć z kolorami i dopełniać ten makijaż innymi – bardziej szalonymi barwami.

Makijaż graficzny, czyli wszystkie kropki, kreski i każda forma pop artu. Można samemu wyczarować takie elementy np. używając kolorowych eyelinerów, kremów, kredek i cieni. Możemy także wspomóc się gotowymi szablonami, które pomogą nam wyrysować ciekawy wzór.

Sztuczne rzęsy – w tym sezonie bardzo modne! zwłaszcza te niebanalne- urozmaicone kolorami, i rozmaitymi „dekorami”. Mogą być mocno zagęszczone, mogą być te z piórami zamiast włosków albo kolorowe z elementami brokatu i świecących kamieni Svarowskiego. Fantazyjne sztuczne rzęsy ma w swojej ofercie Make Up For Ever oraz Sephora.

Pamiętamy też o ustach, obowiązkowo czerwonych. Najmodniejsze są pięknie obrysowane konturówką i idealnie wypełnione pomadką usta. Bardzo na topie będą też usta, w które delikatnie wklepiemy opuszkami palców pomadkę – stworzymy efekt, jakbyśmy przed chwila jadły wiśnie :-)

Cera – najbardziej trendy jest jasna, dobrze ujednolicona i lekko świetlista!

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze