Zuzia Poprzeczko – Silver touch

Prócz ciemnych ust, niezwykle modny w tym sezonie jest silver touch, czyli srebrny akcent. Zobacz interpretację tego trendu w wykonaniu naszej Makeup Artist –  Zuzi Poprzeczko!

KROK PIERWSZY – ŚWIETLISTA CERA

Jeśli zależy Ci na efekcie intensywnie świetlistej skóry, nałóż bazę na całą twarz, a następnie zaaplikuj fluid. By uzyskać bardziej naturalne i delikatne wykończenie – nałóż niewielką ilość podkładu i wymieszaj go z olejkiem. Jest jeszcze jedna opcja – wykończenie makijażu oleistą bazą – wtedy otrzymasz najbardziej subtelny efekt.

Nadmiar korektora pod oczy możesz wykorzystać jako bazę na powieki!

By podtrzymać intensywny efekt wilgotnej skóry, użyj bronzera w kremowej postaci. Polecamy aplikację za pomocą Beauty Blendera, ponieważ idealnie współpracuje z produktami o kremowej konsystencji.

Nie bój się używać cienia do powiek jako rozświetlacza – dobrze dobrany odcień ożywi Twoją cerę perfekcyjnie!

Nie zapominaj również o makijażu brwi – stanowią piękną ramę do całości makijażu. Pamiętaj o tym, by były jak najbardziej naturalne!

I czas na najważniejsze – srebrny akcent. Najpierw sięgnij po srebrną kredkę do oczu, by stworzyć podstawę dla sypkiego cienia – rozprowadź ją w zewnętrznym kąciku oka, na dolnej i górnej powiece.

Zrób czarną kreskę wzdłuż górnej linii wodnej – ten zabieg jeszcze bardziej podkreśli srebrny efekt!

By jeszcze bardziej podkreślić świetlistość cery, możesz potraktować policzki różem.

Kropką na i tego makijażu są bardzo naturalne usta, których kolor jest jedynie podkreślony przezroczystym błyszczykiem – dzięki czemu uzyskujemy pożądany, mokry efekt.

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze