Zuzia Poprzeczko – mocny akcent na oku!

Oto przed Wami propozycja makijażu zainspirowana trendami na sezon Jesień – Zima 2016/2017. Zuzia Poprzeczko stawia na mocne krycie, naturalne wykończenie a przede wszystkim – na przekór aurze – kolorowy akcent na oku.

Nakładając podkład, wykonuj pędzlem koliste ruchy – wtedy uzyskasz najlepszy efekt! Jeśli jednak okazałoby się, że po nałożeniu fluidu niektóre miejsca potrzebują dodatkowego krycia, dodatkowo zaaplikuj na nie niewielką ilość podkładu za pomocą mniejszego pędzelka.

Gdy podkład jest już równomiernie rozprowadzony, czas na konturowanie!
Rozpoczynamy od produktu rozjaśniającego, nakładając go w okolice oczu – poniżej granicy oczodołów. Ten sam kolor aplikujemy też na centralnym punkcie czoła i na brodzie. Kolejnym krokiem jest nałożenie bronzera pod kością policzkową oraz różu na środkową część kości policzkowych, po to, by nadać skórze świeżości.

Aby uzyskać efekt bardzo naturalnego rozświetlenia twarzy, puder należy zaaplikować tylko na środku twarzy, a także niewielką ilość na miejsca, gdzie wcześniej był nałożony róż w kremie.

Nie zapomnij również o makijażu brwi! Używając kredki rozświetlającej poniżej linii brwi, a następnie delikatnie ją rozcierając pędzelkiem możemy optycznie unieść łuk brwiowy.

Bohaterem makijażu jest jednak dolna linia rzęs. Za pomocą mokrego pędzelka aplikujemy niebieski cień, następnie fioletowy  – na wodną linię oraz poniżej. W kąciku oka nałóż fioletowy, lekko opalizujący cień w kolorze fioletowym – Twoje oko stanie się delikatnie rozświetlone.

Jak uzyskać efekt objętości i gęstości rzęs bez doklejania kępek? Pomaluj górną linię wodną czarną kredką, a następnie wytuszuj rzęsy!

Jeśli stawiasz na mocny makijaż oka – śmiało możesz zrezygnować z intensywnego podkreślenia ust.

Chcesz sprawić, że usta staną się pełniejsze? Nie zapominaj o nałożeniu niewielkiej ilości rozświetlacza na łuk kupidyna.

Pamiętaj, aby dobrać kolor cieni do barwy swojej tęczówki, tak abyś czuła się wyjątkowo, ale i komfortowo!

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze