Sekrety pięknych dłoni

  Lakier to nie wszystko! Do perfekcyjnego wyglądu dłoni i paznokci potrzeba… odrobinę więcej. Co konkretnie mamy na myśli? Już wyjaśniamy :) Oszałamiający i długotrwały efekt końcowy zapewnią odpowiednia pielęgnacja i inne rytuały. 1.    Oczyszczanie – zmywanie lakieru oraz przesunięcie skórek 2.    Przygotowanie – opiłowanie i wygładzenie płytki paznokci oraz nawilżenie skóry 3.    Pielęgnacja – […]

 

Lakier to nie wszystko! Do perfekcyjnego wyglądu dłoni i paznokci potrzeba… odrobinę więcej. Co konkretnie mamy na myśli? Już wyjaśniamy :)

Oszałamiający i długotrwały efekt końcowy zapewnią odpowiednia pielęgnacja i inne rytuały.

1.    Oczyszczanie – zmywanie lakieru oraz przesunięcie skórek

ScreenHunter_1086 Aug. 15 10.57

2.    Przygotowanie – opiłowanie i wygładzenie płytki paznokci oraz nawilżenie skóry

ScreenHunter_1105 Aug. 16 17.41

3.    Pielęgnacja – przygotowanie płytki przed nałożeniem lakieru

ScreenHunter_1084 Aug. 15 10.56

4.    Przedłużanie efektu – sprawienie, że lakier utrzyma się na paznokciach nawet tydzień

ScreenHunter_1085 Aug. 15 10.56

Wykonanie tych rytuałów może wydawać się czasochłonne. Warto jednak poświęcić na nie kilka minut. Manicure utrzyma się na paznokciach znacznie dłużej!

Najmodniejsze zdobienia paznokci
Jakie zdobienia na paznokciach na pewno przyciągną uwagę? Oto siedem stylizacji, które wpadły nam w oko. Są nie tylko efektowne, ale też łatwe do zrobienia samemu!
Efekt pękającego lakieru, biżuteryjny, iskrzący, graffiti, magnetyczny i matowej czerni… Wszystkie te propozycje są nie tylko bardzo efektowne, ale też proste w wykonaniu – nawet dla osób, które mają dwie lewe ręce do tego typu rzeczy ;) Wystarczy kilka pociągnięć pędzelka i już! Możecie eksperymentować do woli, bawić się kolorami, fakturami i efektami. Podpatrujcie i sprawdzajcie różne pomysły. Udanej zabawy :)
Inspirujące stylizacje od Sephora

Pozdrawiamy,
Team blogmakijaz.sephora.pl

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze