Natalia Gustaw – Color correcting

Color Correcting to tuszowanie niedoskonałości poprzez użycie kolorowych korektorów, które gwarantują gładką i rozświetloną cerę. Wszystko to za sprawą połączenia pigmentów z różnych odcieni korektorów. Jest to genialny sposób na uzyskanie idealnej bazy pod makijaż. Dzięki niemu każdy problem z cerą ma swoje rozwiązanie! Do niebieskich cieni pod oczami najlepszy jest korektor w kolorze pomarańczowym lub brzoskwiniowym. […]

Color Correcting to tuszowanie niedoskonałości poprzez użycie kolorowych korektorów, które gwarantują gładką i rozświetloną cerę. Wszystko to za sprawą połączenia pigmentów z różnych odcieni korektorów. Jest to genialny sposób na uzyskanie idealnej bazy pod makijaż.

Dzięki niemu każdy problem z cerą ma swoje rozwiązanie!

Do niebieskich cieni pod oczami najlepszy jest korektor w kolorze pomarańczowym lub brzoskwiniowym. Aplikuj go wzdłuż długości cienia, kładąc nacisk na wewnętrzny kącik oka.

Jeśli masz fioletowe cienie pod oczami, wybierz żółty korektor o wysokim poziomie krycia. Aplikuj go na całą powiekę i na całą długość cienia, aby odświeżyć spojrzenie.

By zwalczyć zaczerwienienia – wybierz zieleń.  To kolor, który dopełnia czerwień i ukrywa wszelkie zaczerwienienia. Lekko wstempluj korektor w zaczerwienione partie twarzy, a na zakończenie nałóż odrobinę korektora do oczu, aby wyrównać kolor cery.

Aby zakamuflować brązowe przebarwienia, sięgnij po korektor w kolorze brzoskwiniowym – jeśli masz jasną karnację. Natomiast gdy Twoja karnacja ma ciemniejszy ocień wybierz kolor pomarańczowy. Delikatnie wklep korektor w miejsca przebarwień przed nałożeniem podkładu.

By dodać blasku szarej i ziemistej cerze, należy zaaplikować  różowy kolor korektoraktóry rozświetli cerę i da natychmiastowy efekt wypoczętej twarzy – jeśli masz jasną karnację. Jeśli Twoja cera ma ciemniejszy kolor, wybierz fiolet,który rozświetli i delikatnie wyrzeźbi kości policzkowe.

Gdy chcesz jedynie ujednolicić koloryt skóry, wybierz wygładzającą bazę, która nada gładkość, ułatwi aplikację podkładu i utrwali makijaż. Rozprowadź równomiernie opuszkami palców niewielką ilość produktunastępnie rozetrzyj od środka na zewnątrz twarzy.

 

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze