Zapraszamy na Sephora Trend Report!

Wiem, wiem… pewnie też nie jesteście zachwycone faktem, że lato się kończy. Mam jednak coś, co pozwoli pogodzić Wam się z nadejściem jesieni. Bo jesień będzie piękna! W najbliższy weekend w warszawskiej galerii handlowej Arkadia odbędzie się Trend Report. Pewnie pamiętacie wiosenne Trend Report… Bawiliśmy się wtedy świetnie! Teraz też nie zabraknie atrakcji. Co polecam… […]

Wiem, wiem… pewnie też nie jesteście zachwycone faktem, że lato się kończy. Mam jednak coś, co pozwoli pogodzić Wam się z nadejściem jesieni. Bo jesień będzie piękna!

W najbliższy weekend w warszawskiej galerii handlowej Arkadia odbędzie się Trend Report. Pewnie pamiętacie wiosenne Trend Report… Bawiliśmy się wtedy świetnie! Teraz też nie zabraknie atrakcji. Co polecam… hmm… najbardziej oczywiście wszystko, co związane z make up`em, ale jesienne trendy Sephora będzie pokazywać też w zapachach oraz pielęgnacji.

Jeśli chodzi o make-up koniecznie musicie zobaczyć pokaz body painting Make Up For Ever – ja, jak wcześniej pisałam, jestem szczerze zachwycona umiejętnościami makijażystów! Podczas jesiennego Trend Report będzie można też umówić się na jeden make up`ów zgodny z najgorętszymi trendami sezonu.

Przez cały weekend na specjalnie zorganizowanym podium (tuż przy wejściu do Arkadia) będzie można skorzystać z bezpłatnych porad i konsultacji i dowiedzieć się jak pielęgnować odpowiednio skórę, jak dobrać zapach, jak by c super modną tej jesieni. Wszystko oczywiście na najwyższym poziomie, bo zaprosiliśmy mnóstwo ekspertów. Kto będzie? Musicie sprawdzić same! Ale żeby podgrzać Waszą ciekawość zdradzę że m.in. makijażysta Erik Sotoprosto z Nowego Jorku :-)

Zaczynamy w najbliższą sobotę (8 września) i dekodować trendy będziemy cały weekend aż do niedzieli (9 września). Na część super oficjalną, którą poprowadzi Patrycja Kazadi, zapraszamy w niedzielę 9 września na godz. 16.30. Ale atrakcje jak występy tancerzy w Teatrze Zapachów będzie można zobaczyć w Arkadia przez cały weekend!

Zachęcam oczywiście do wzięcia udziału w konsultacjach – w końcu to najlepsza okazja! Pamiętajcie tylko, by wcześniej się umówić! Zapisy na weekend 8 i 9 września w perfumerii Sephora Arkadia pod
numerem 801 801 400 lub 12 682 84 94.

Patronat medialny nad imprezą objął magazyn Viva i Viva Moda.

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze