Wystartowała kolejna edycja SEPHORA University!

Talent, pasja i wiedza – te trzy cechy charakteryzują SEPHORA, dlatego też od wielu lat szkolimy i rozwijamy pracowników naszych perfumerii podczas warsztatów w ramach programu rozwoju SEPHORA University. Właśnie wystartowała kolejna edycja, kto zdobędzie tytuł Make Up Master 2017? Dowiemy się już 14 września!

Uroda jest branżą, która obfituje w nowości i bardzo szybko się zmienia. Aby być na bieżąco, podnosić kwalifikacje i nieustannie się rozwijać, powstał wyjątkowy program SEPHORA University. Zamiast nudnego siedzenia w szkolnej ławce my proponujemy kurs makijażu, oraz praktyczne warsztaty z najlepszymi ekspertami reprezentującymi marki dostępne w perfumeriach SEPHORA. Każdy konsultant pracujący w SEPHORA może wziąć udział w rekrutacji i skorzystać z tego multibrandowego, wieloetapowego programu rozwojowego, który łączy w sobie elementy konkursu z warsztatami podnoszącymi umiejętności i wzmacniającymi wiedzę.

Jakie były początki SEPHORA University?

Pomysł projektu powstał w Polsce w 2005 roku, by zmienić branżę urodową w kraju. Od kilkunastu lat SEPHORA University, nazywana też Make Up Master, kształci najlepszych polskich specjalistów tej branży. Od dwóch lat jest już wydarzeniem międzynarodowym, a zwycięzcy z całego świata walczą o miejsce w prestiżowym gronie SEPHORA PRO TEAM.

Mistrz makijażu – jak nim zostać?

Uczestnicy, którzy zakwalifikują się do SEPHORA Universtiy, wezmą udział w szkoleniach z ekspertami, poszerzą swoją wiedzę na temat profesjonalnego makijażu oraz poznają najnowsze trendy beauty. Rozwój umiejętności makijażowych zostanie poddany opinii wykładowców oraz zostanie oceniony na podstawie testu wiedzy. Projekt pozwala budować pozycję lidera w kategorii make up i zrekrutować talenty, które będą mogły wziąć udział w międzynarodowym programie dla najlepszych makijażystów.

Każda edycja Sephora University cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nic dziwnego – takie szkolenia kosmetyczne to w końcu niepowtarzalna okazja poznania wyjątkowych ludzi i prawdziwych specjalistów, rozwijania swoich pasji, a często nawet upewnienia się w powołaniu do pracy w branży beauty! Z naszego programu zrodziły się takie talenty, jak Ania Galińska i Zuza Nowacka, które aktualnie posiadają tytuł SEPHORA National Make Up Artist. Ich poczynania możecie śledzić również na kanale YouTube Bloogmakijaż by SEPHORA.

Sergiusz Osmański

Dyrektor Artystyczny SEPHORA
szczegóły

Komentarze