Wymień stare na nowe… rewolucja w kosmetyczkach

Nadeszła wiosna, a wraz z nią czas na wiosenne porządki w kosmetyczkach i na półkach w łazience ;) Sephora wychodzi naprzeciw naszym potrzebom zmian i oferuje świetną akcję, dzięki której zamienicie stare kosmetyki na nowe. Wielka wymiana potrwa w perfumeriach do 31 marca 2014 r. Za oknami coraz więcej słońca, słupki rtęci na termometrach pokazują […]

Nadeszła wiosna, a wraz z nią czas na wiosenne porządki w kosmetyczkach i na półkach w łazience ;) Sephora wychodzi naprzeciw naszym potrzebom zmian i oferuje świetną akcję, dzięki której zamienicie stare kosmetyki na nowe. Wielka wymiana potrwa w perfumeriach do 31 marca 2014 r.

Za oknami coraz więcej słońca, słupki rtęci na termometrach pokazują coraz wyższe temperatury. Aby w pełni cieszyć się piękną pogodą, należy najpierw odpowiednio zadbać o skórę. Przez całą zimę cera narażona była na przemian na chłód i przebywanie w ogrzewanych pomieszczeniach. Wiosną warto zatem zainwestować w silnie nawilżające kremy. Ciężkie podkłady zamieniamy na lżejsze kremy BB i CC. Dodatkowo zwracamy uwagę, czy produkty, których używamy, mają filtry UV. Jeśli o nich zapomnimy, wystawiając twarz do słońca, będziemy niepotrzebnie narażać ją na przedwczesne starzenie się.
Wiosną zmienia się też paleta barw kosmetyków kolorowych, po które najchętniej sięgamy. O trendach w makijażu i manicure na najbliższy sezon szczegółowo pisaliśmy tutaj . Z kosmetyczek pozbywamy się też wszystkich przeterminowanych produktów – bezwarunkowo! Ich używanie może wywołać alergie, niedoskonałości i przebarwienia. Chyba nie warto ryzykować?
Co zrobić ze starymi kosmetykami do makijażu? Zamiast je wyrzucać, można przynieść je do perfumerii Sephora. W zamian dostaniecie rabat na zakup dowolnych produktów do makijażu marki Sephora.
Teraz tylko pytanie, które produkty wybrać? Nasze typy znajdziecie w sekcji „Polecamy”. Na Wasze czekamy w komentarzach :)
Pozdrawiamy i idziemy cieszyć się wiosną, do czego i Was zachęcamy :)

Team Blogmakijaż

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze