Wrzesień pełen wrażeń

Co prawda zwykle z pewną niechęcią żegnam się z latem, jednak jeśli tyle się dzieje, nie mogę nie być zachwycona. Hmm…od czego ja mam właściwie zacząć… Wrzesień obfituje w tyle wydarzeń, eventów, pokazów, że każdy kochający nowości kosmetyczne i uwielbiający trendy na pewno jest tudzież będzie oczarowany. Na początek może relacja z warsztatów makijażowych, które […]

Co prawda zwykle z pewną niechęcią żegnam się z latem, jednak jeśli tyle się dzieje, nie mogę nie być zachwycona.
Hmm…od czego ja mam właściwie zacząć… Wrzesień obfituje w tyle wydarzeń, eventów, pokazów, że każdy kochający nowości kosmetyczne i uwielbiający trendy na pewno jest tudzież będzie oczarowany.

Na początek może relacja z warsztatów makijażowych, które odbyły się dla ekipy makijażystów blogmakijaz.sephora.pl.
Prosto ze słonecznej Kalifornii przyleciał do nas Eric Soto. Eric jest jednym z członków prestiżowej grupy makijażystów Sephora PRO Beauty Team zrzeszających artystów z USA i Kanady. Był także głównym kreatorem makijażu podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku – New York Fashion Week -2009/2010/2011.
Zespół blogmakijaz podczas warsztatów Sephora Hot Trends Trend Report Jesien 2012, Eric Soto, Sephora Hot Trends
Nasz team słucha wskazówek mistrza, Sephora Hot Trends Eric przy pracy, Sephora Hot Trends
Dominika z modelką w trakcie wykonywania make up`u, Sephora Hot Trends Eric i Paulina, Sephora Hot Trends
O tym jakim genialnym specjalistą jest Eric miał okazję Przykona się cały nasz team.
Ekipa blogmakijaż mogła poznać triki, jakie stosuje Eric nie tylko w makijażu codziennym, ale także podczas pokazów mody i sesji beauty. Pod jego czujnym okiem poszerzałyśmy swój warsztat i trenowałyśmy, by najfajniejsze, najciekawsze nowinki techniczne móc później także i Wam przekazać.
Olga z modelką Sephora Hot Trends Ania Galińska z modelką Sephora Hot Trends
Dagmara z modelką Sephora Hot Trends Dominika z modelką Sephora Hot Trends
Ćwiczenia obejmowały m.in. smoky eyes – w najmodniejszych kolorach sezonu, czyli fioletach, purpurze, oberżynie. A wszystko to w mega natężeniu kolorystycznym. Dowiedziałyśmy się też wiele o rodzajach i kształtach kresek eyelinerem, o perfekcyjnym i trójwymiarowym rysunku ust i oczywiście modelowaniu twarzy. To ostatnie naturalnie z użyciem bronzera, ponieważ w słonecznej Kalifornii make up bez niego jest niedopuszczalny.
Weronika z modelką, Sephora Hot Trends Paulina z modelką Sephora Hot Trends

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze