Wiosenne trendy już są!

Jak mi już wiosennie… Jak wiecie w ubiegły weekend (10-11 marca 2012) mieliśmy w perfumerii Sephora w warszawskiej Arkadii super imprezę, czyli Sephora Trend Report. Właściwie to nie w perfumerii, ale przed nią, bo przecież mają tylu gości i takie pokazy nie sposób zmieścić się w perfumerii – nawet jeśli jest duża. Sephora Trend Report […]

Jak mi już wiosennie…

Jak wiecie w ubiegły weekend (10-11 marca 2012) mieliśmy w perfumerii Sephora w warszawskiej Arkadii super imprezę, czyli Sephora Trend Report. Właściwie to nie w perfumerii, ale przed nią, bo przecież mają tylu gości i takie pokazy nie sposób zmieścić się w perfumerii – nawet jeśli jest duża.

Sephora Trend Report to impreza cykliczna, podczas której dwa razy w roku profesjonalni makijażyści, styliści i spece od pielęgnacji pokazuję, jakie trendy będą modne w nadchodzącym sezonie.

Powiem szczerze, że bardzo czekałam na to wydarzenie i już nie chodzi o to, że miałam okazję po raz kolejny spotkać się z wielbicielkami i znawczyniami trendów w modzie i makijażu. Była Daria Widawska, Katarzyna Zielińska, Tamara Arciuch, Agnieszka Cegielska i Karina Kucewicz, a imprezę poprowadziła tryskająca optymizmem i urodą Patricia Kazadi. Dla mnie jako makijażystki szczególnie istotne poza zabawą były w ten weekend spotkania ze specjalistami z marek takich jak Dior, Lancôme, Shiseido, Esteé Lauder, Clarins czy Clinique – to naprawdę coś super, kiedy myślisz sobie, że możesz pogadać ze specjalistami jak „swój ze swoim”. Wymiana doświadczeniami to coś, czego nie da się nauczyć ani w szkole, ani na kursach. No i do tego obecność stylistek z Elle – można spokojnie powiedzieć, że pojawiła się tu sama śmietanka.

Na wszystkich moich znajomych, którzy odwiedzili w weekend Arkadię ogromne wrażenie zrobił „Teatr zapachów”, podczas którego tancerze m.in. z You Can Dance prezentowali światowe nowości zapachowe: Dolce & Gabbana Sport, Givenchy Play Sport, Jean Paul Gaultier Kokorico i CK Free Blue.

Oczywiście były też indywidualne konsultacje makijażowe i już teraz można było spróbować na sobie jednego z naszych topowych wiosennych trendów.

Gwiazdy na Sephora Trend Report 2012

Patricia Kazadi, Karina Kuncewicz, Daria Widawska, Tamara Arciuch, Agnieszka Cegielska

Agnieszka Cegielska

Agnieszka Cegielska z Patricią Kazadi

Daria Widawska

Daria Widawska w rękach specjalisty

Kasia Zielińska

Kasia Zielińska w poszukiwaniu swoich wiosennych inspiracji

Zresztą zobaczcie sami jak to wyglądało


Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze