Wielkie otwarcie butiku Louis Vuitton

Louis Vuitton to jedna z najcenniejszych i najbardziej pożądanych marek świata. Wielkie otwarcie jej pierwszego butiku w Polsce zdarza się tylko raz, więc nikt nie chciał przegapić tego wydarzenia! Na evencie pojawiły się m.in. eleganckie jak zawsze – topmodelka Zuzanna Bijoch oraz aktorka Danuta Stenka, obie w kreacjach projektu LV. Ponieważ Sephora i Louis Vuitton […]

Louis Vuitton to jedna z najcenniejszych i najbardziej pożądanych marek świata. Wielkie otwarcie jej pierwszego butiku w Polsce zdarza się tylko raz, więc nikt nie chciał przegapić tego wydarzenia! Na evencie pojawiły się m.in. eleganckie jak zawsze – topmodelka Zuzanna Bijoch oraz aktorka Danuta Stenka, obie w kreacjach projektu LV.

Ponieważ Sephora i Louis Vuitton należą do tej samej grupy dóbr luksusowych LVMH, więc na wydarzeniu nie mogło zabraknąć i nas. Team Sephora Make Up Artists wspierał zespół LV w makijażowych przygotowaniach do wielkiego otwarcia. Za pędzle chwycili: Małgorzata Smelcerz – Sephora w CH Złote Tarasy, Marta Kwiatkowska – siedziba Sephora Polska, Joanna Ferdynus – Sephora w CH Manufaktura, Damian Duda – Sephora w CH Silesia, Aldona Szerepko – Sephora w CH Złote Tarasy, Agnieszka Opaszowska – Sephora w CH Złote Tarasy.

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze