We <3 New York Fashion Week

Mamy info z pierwszej ręki! Ania Galińska, Mistrzyni Makijażu Sephora i jedna z naszych blogerek, poleciała do Nowego Jorku na największe wydarzenie modowe na świecie i przywiozła ze sobą sporą dawkę inspiracji! Nieziemskie kolekcje, sławni projektanci, modelki z pierwszych stron gazet – to był prawdziwy fashion szał. Warsztaty z Pro Team Sephora Na początek Ania, […]

Mamy info z pierwszej ręki! Ania Galińska, Mistrzyni Makijażu Sephora i jedna z naszych blogerek, poleciała do Nowego Jorku na największe wydarzenie modowe na świecie i przywiozła ze sobą sporą dawkę inspiracji! Nieziemskie kolekcje, sławni projektanci, modelki z pierwszych stron gazet – to był prawdziwy fashion szał.

Warsztaty z Pro Team Sephora

Na początek Ania, podczas warsztatów zorganizowanych dla niej przez Pro Team Sephora, została wprowadzona w najnowsze tajniki makijażu. Wspólnie z nowojorskimi wizażystami testowała produkty ułatwiające osiągnięcie tak zwanego „efektu mokrej skóry”, rozmawiała o aspekcie pielęgnacji i masażu twarzy w kontekście przygotowywania skóry do makijażu oraz rozkładała na czynniki pierwsze proces powstawania looku obowiązującego na ostatnim etapie egzaminów do amerykańskiego Pro Teamu (graficzna kreska na oku w oparciu o najnowsze trendy, mocny rysunek ust i bardzo naturalna skóra).

Pokazy, backstage, mistrzowie makijażu

NY Fashion Week to niesamowite tempo, parada sław ze świata mody i głośne premiery najnowszych kolekcji, angażujące całe zespoły odpowiedzialne za ostateczny look modelek. Wizażyści z Pro Team Sephora byli odpowiedzialni za kreację wizerunkową modelek podczas pokazu Gigi Burris, projektantki kapeluszy m.in. dla Rihanny, Lady Gagi czy Angeliny Jolie, a Ania miała okazję podglądać ich podczas pracy twórczej. Zdobyte umiejętności mogła wykorzystać od razu na backstage’u pokazu Rebekki Minkoff, w którym dołączyła do zespołu i razem ze sztabem makijażystów, stylistów włosów, manicurzystów oraz masażystów pracowała nad tym, aby modelki prezentowały się naturalnie i dziewczęco. Nad całością efektu czuwała Sara Lucero, dyrektor artystyczna marki Stila oraz makijażystka małżeństwa Beckhamów. Kolejny pokaz, tym razem projektantki Jill Stuart, był możliwością obserwowania pracy Aarona de Mey – jednego z najbardziej uznanych make-up artist świata show-businessu.

Podpatrzone: gorące looki

Stylizacje, które Sara Lucero przygotowała dla Rebekki Minkoff, bazowały na efekcie mokrej, rozświetlonej cery i ust, lekko zaznaczonym oku oraz mocno wyczesanych i zaakcentowanych brwiach. Aaron de Mey stworzył look oparty na perfekcyjnie ujednoliconej, rozświetlonej cerze. W połączeniu z mocno podkreślonym okiem, uzyskanym za pomocą roztartego brązowego khola, na który nałożono transparentny błyszczyk do ust na górną powiekę, dał prawdziwy efekt wow! Całość dopełniała intensywnie zdefiniowana kreska na linii dolnych rzęs.

Tydzień spędzony w Nowym Jorku był po brzegi wypełniony niezapomnianymi wydarzeniami. Ten intensywny, inspirujący i kreatywnie spędzony czas Ania zapamięta na długo i maksymalnie wykorzysta w swojej codziennej pracy, dlatego…  już wkrótce na blogmakijaz.sephora.pl nasza światowa Mistrzyni Makijażu zdradzi Wam kilka nowych tricków prosto z NY.

Zapraszamy na spotkanie!
Team blogmakijaz.sephora.pl

IMG_0225

IMG_6555  IMG_6473  IMG_6478

IMG_6479  IMG_6490        IMG_6382   IMG_6405  IMG_6545   IMG_6565  IMG_6574   IMG_6581  IMG_6583  IMG_6616

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze