Warsztaty z Sarą Biria, makijażystką PRO Beauty Team Sephora USA

Cały nasz team blogerek wziął udział w szkoleniu z Sarą Biria, makijażystką PRO Beauty Team Sephora USA! Uczyłyśmy się od mistrzyni! Sara Biria jest makijażystką elitarnej grupy PRO Beauty Team Sephora oraz główną kreatorką makijaży m.in. podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku. Do Polski przyjechała na Sephora Trend Report. Podczas eventu w warszawskiej Arkadii, Sara […]

Cały nasz team blogerek wziął udział w szkoleniu z Sarą Biria, makijażystką PRO Beauty Team Sephora USA!

Uczyłyśmy się od mistrzyni! Sara Biria jest makijażystką elitarnej grupy PRO Beauty Team Sephora oraz główną kreatorką makijaży m.in. podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku. Do Polski przyjechała na Sephora Trend Report. Podczas eventu w warszawskiej Arkadii, Sara opowiadała o najnowszych trendach i pokazywała, jak w nowym sezonie nosić ultramodne pudrowe pastele. Na szczęście znalazła też czas, na poprowadzenie warsztaów i podzielić się z nami swoimi sztuczkami i trikami!

Po szkoleniu, Sara opublikowała na swoim profilu na Facebooku nasze wspólne zdjęcie: „Check out the artists from Sephora Poland… Had such a great time working with them today.”

Dziękujemy! My też bawiliśmy się świetnie! :)
Zobaczcie wideorelację z warsztatów:

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze