Urodzinowy make up!

Pamiętacie, że w październiku obchodzimy drugie urodziny? Pisaliśmy Wam o tym niedawno, że planujemy świętowanie w perfumeriach Sephora, gdzie czekają na Was konsultacje makijażowe. Dokładną listę perfumerii objętych akcją, znajdziecie w poniedziałek na stronach Sephora. Na spotkania z urodzinowym makijażem na pewno zapraszamy do kilku perfumerii w Warszawie, a także Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku, Szczecinie, […]

Pamiętacie, że w październiku obchodzimy drugie urodziny?

Pisaliśmy Wam o tym niedawno, że planujemy świętowanie w perfumeriach Sephora, gdzie czekają na Was konsultacje makijażowe. Dokładną listę perfumerii objętych akcją, znajdziecie w poniedziałek na stronach Sephora.

Na spotkania z urodzinowym makijażem na pewno zapraszamy do kilku perfumerii w Warszawie, a także Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku, Szczecinie, Częstochowie, Rzeszowie, Krakowie, Bydgoszczy, Gdyni czy Lublinie.

Każda z Was, która skorzysta z takich konsultacji dostanie od nas płytę DVD, na której znajdą się wybrane odcinki bloga. Ponadto perfumerie przygotowały specjalnie na okazję naszych urodzin promocje, których szczegóły wkrótce.
By umówić się na bezpłatny makijaż zadzwońcie do wybranej perfumerii Sephora.

Poza konsultacjami makijażowymi polecam oczywiście także wzięcie udziału w konkursie, który już wkrótce pojawi się na fan page Sephora Polska na Facebook`u. Główną nagrodą będzie … UWAGA UWAGA… listopadowe spotkanie ze wszystkimi blogerami blogmakijaz.sephora.pl w warszawskim centrum handlowym Arkadia, oczywiście w perfumerii Sephora!

SEPHORA

szczegóły

Komentarze