TRENDY LIVE! FOTORELACJA Z SEPHORA TREND REPORT

Jak opisać akcję Sephora Trend Report w telegraficznym skrócie? Wielka scena, trendy metamorfozy, gorące looki i gwiazdorska obsada. Zobaczcie naszą fotorelację, oceńcie stylizacje gwiazd i propozycje make-upów wykreowanych przez ekspertów luksusowych marek kosmetycznych. Jesteśmy bardzo ciekawi, kto Waszym zdaniem najlepiej wyczuł trendy sezonu :)   Już po raz szósty zdekodowaliśmy dla Was trendy i zorganizowaliśmy […]

Jak opisać akcję Sephora Trend Report w telegraficznym skrócie? Wielka scena, trendy metamorfozy, gorące looki i gwiazdorska obsada. Zobaczcie naszą fotorelację, oceńcie stylizacje gwiazd i propozycje make-upów wykreowanych przez ekspertów luksusowych marek kosmetycznych. Jesteśmy bardzo ciekawi, kto Waszym zdaniem najlepiej wyczuł trendy sezonu :)

 

_JED8478

Już po raz szósty zdekodowaliśmy dla Was trendy i zorganizowaliśmy event, który pozwala poczuć ich klimat! Sephora Trend Report na 3 dni zamieniło warszawską Arkadię w centrum świata fashion&beauty. O hitach sezonu jesień/zima 2014-2015 opowiadali najlepsi z najlepszych, a trendy na własnej skórze mógł wypróbować każdy!

 

Mistrzowskie marki, mistrzowskie make-upy
Akcja Sephora Trend Report była niepowtarzalną okazją, żeby zobaczyć najlepszych wizażystów marek Dior, Estēe Lauder, Smashbox i Sephora przy pracy oraz… wykonać sobie u nich make-upy! Nie tylko w zgodzie z trendami, ale też za pomocą najbardziej trendy kosmetyków tego sezonu. To była prawdziwa gratka dla wszystkich miłośniczek nowości makijażowych!

 

_JED7581

_JED6786

_JED6934

_JED7404

 

Duże trendy, drobne przyjemności
Stylizacja włosów u eksperta Bumble and bumble, najmodniejszy kolor lakieru na paznokciach, czy poznawanie najgorętszych zapachów – każda uczestniczka akcji mogła przeobrazić się w trend-testerkę i wypróbować na sobie hity sezonu jesień/zima 2014-2015!

 

_JED7624

_JED7812

_JED8877

 

W programie: nieskazitelna cera
Na wszystkich, dla których zdrowy i promienny wygląd to podstawa każdej stylizacji, czekali eksperci Clinique, Lancôme i StriVectin. Podczas konsultacji opowiadali o najnowszych produktach, pokazywali, jak je właściwie stosować i zdradzali swoje pielęgnacyjne tricki.

 

_JED7083

_JED8205

W świetle reflektorów i w błysku fleszy
Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć gwiazd, które uwielbiają modowe nowinki i zawsze chętnie eksperymentują z trendami! Na scenie pojawiły się Tamara Arciuch, Edyta Herbuś, Zosia Ślotała, Kasia Zielińska, Ewa Wojciechowska, Paulina Krupińska i Kamila Szczawińska, a główną część imprezy poprowadził duet Karolina Malinowska i Olivier Janiak. Pokazy tancerzy Egurrola Dance Studio w ramach Teatru Zapachów podgrzały atmosferę, a maksymalną dawkę wiedzy zapewnili eksperci podczas konferencji prasowej w perfumerii. Każdy z nich inaczej zinterpretował obowiązujące trendy – przeglądając naszą fotogalerię, same możecie zdecydować, która stylizacja jest najlepsza :)

_JED8137

_JED8156

_JED8255

_JED8148

Sephora Trend Report dobiegł końca, ale sezon jesień/zima 2014-2015 dopiero się zaczyna! Teraz kolej na Was! Czekamy z niecierpliwością na Wasze interpretacje modowych i makijażowych hitów! :)

_JED7477

_JED9360

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze