TEAM SEPHORA MAKE-UP ARTISTS MALUJE DLA SIERADZKY’EGO

Młody projektant, który podbił serce jury i publiczności w programie Project Runway teraz zdobywa wybieg! 13 kwietnia w biurowcu na Placu Małachowskiego odbył się pierwszy pokaz Macieja Sieradzky’ego. Makijaże modelek do tego debiutu wykreował niezawodny Team Make-up Artists Sephora. Było… grzesznie! W końcu pierwsza oficjalna kolekcja projektanta nazywa się „SINFUL MEADOW”. Dominowała w niej czerń, […]

Młody projektant, który podbił serce jury i publiczności w programie Project Runway teraz zdobywa wybieg! 13 kwietnia w biurowcu na Placu Małachowskiego odbył się pierwszy pokaz Macieja Sieradzky’ego. Makijaże modelek do tego debiutu wykreował niezawodny Team Make-up Artists Sephora.

Było… grzesznie! W końcu pierwsza oficjalna kolekcja projektanta nazywa się „SINFUL MEADOW”. Dominowała w niej czerń, chociaż nie zabrakło kolorowych akcentów: czerwieni, żółci czy różu. Zaskakiwały faktury – wśród prezentowanych kreacji można było zaobserwować elementy plecionek, skóry oraz… metalowych kół. Całość prezentowała się wyraziście i drapieżnie.

sph_grafiki_01-04

Jak uzupełnić tak mocne stylizacje? Tym razem nie mogło być mowy o pastelach i odcieniach nude w wersji baby doll. Niegrzeczne dziewczynki noszą rockowe make-upy! Do wizji projektanta Team Make-up Artists Sephora zaproponował hipnotyczne, grafitowo-szare smoky eye uzupełnione ustami pomalowynymi jasnym mlecznym błyszczykiem. Ta propozycja okazała się strzałem w dziesiątkę – było kobieco i z pazurem!

sph_grafiki_01-01

Warto dodać, że był to bardzo medialny debiut. Nie dość, że uświetniły go rozpoznawalne modelki znane z programów „Top Model” oraz „Project Runway”: Marta Siędzicka, Zuza Kołodziejczyk i Ola Krysiak, to znanych osobowości ze świata mody nie zabrakło również na widowni – pokaz oglądali blogerka Macademian Girl, Joanna Przetakiewicz, kreatorka marki modowej Lamania, oraz Tomasz Olejniczak z TOMAOTOMO. Mocno reprezentowany był także świat show biznesu – projekty młodego projektanta obejrzały prezenterki telewizyjne Agnieszka Jastrzębska oraz Karolina Szostak, a także aktorki Klaudia Halejcio, Ilona Felicjańska i Joanna Jabłczyńska.

sph_grafiki_01-03

Na pokazie modelki malował nasz dream-team znany z blogmakijaz.sephora.pl w składzie: Ania Galińska, Małgosia Smelcerz, Zuzia Poprzeczko a także Ewa Czerwińska i Edyta Krajewska.

sph_grafiki_01-02

Pozdrawiamy

Team Sephora Make-up Artists

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze