ŚWIĘTO TRENDÓW CZYLI SEPHORA TREND REPORT 2015!

Sephora Trend Report 2015 w skrócie? 3 fascynujące dni pełne eksperckich konsultacji w wykonaniu zespołu Sephora oraz naszych partnerów, gwiazdy polskiego show-biznesu i setki wykonanych stylizacji. Możemy powiedzieć, że razem odkodowaliśmy trendy sezonu jesień-zima 2015/2016 w pięknym stylu.      Wyjątkowe, coroczne 3-dniowe święto trendów już za nami. Cieszymy się, że mogliśmy przekazać i zaprezentować odwiedzającym […]

Sephora Trend Report 2015 w skrócie? 3 fascynujące dni pełne eksperckich konsultacji w wykonaniu zespołu Sephora oraz naszych partnerów, gwiazdy polskiego show-biznesu i setki wykonanych stylizacji. Możemy powiedzieć, że razem odkodowaliśmy trendy sezonu jesień-zima 2015/2016 w pięknym stylu.

 prv__JED8237    prv__JED9192

Wyjątkowe, coroczne 3-dniowe święto trendów już za nami. Cieszymy się, że mogliśmy przekazać i zaprezentować odwiedzającym wszystkie najgorętsze hity ze świata piękna. Jaka była ta edycja?

 prv__JED0025    prv__JED9395 2

Dużo się działo!

 Do dyspozycji wszystkich fanów piękna było 16 stanowisk, przy których pracowali eksperci makijażu, stylizacji fryzur, manicure i zapachów. Tym, którym trudno było przewidzieć, kiedy znajdą chwilę na udział w imprezie, zaproponowaliśmy wygodną formułę – bezpłatne, expressowe stylizacje bez zapisów! Można było skorzystać z: 

  • Wizyty na Wyspie Olfaktorycznej, na której wraz z ekspertem-senselierem Martą Siembab poznawało się tajniki olfaktoryki oraz nowości zapachowe na ten sezon m.in. od Kenzo, Hugo Bossa, Givenchy, Burberry czy Karla Lagerfelda.

 prv__JED0099    prv__JED0040

  • Malowania paznokci w kolorach sezonu.

 prv__JED8084

  • Bezpłatnych stylizacji fryzur.

 prv__JED8069

  • Bezpłatnych make-upów.

 prv__JED8508   prv__JED0062

Makijażowym hitem Sephora Trend Report było konturowanie twarzy. Na ogólnodostępnych stanowiskach malowaliśmy, opowiadaliśmy i pomagaliśmy odwiedzającym opracować tę technikę makijażową rodem z Hollywood do perfekcji! Czemu? Bo ten boski trick wysmukla twarz i sprawia, że świetnie prezentuje się ona w codziennym życiu i na zdjęciach.

prv__JED8456   prv__JED8468

Poza tym, pokazaliśmy inne gorące looki w trendzie m.in. świetlisty zimowy makijaż baby face oraz zmysłowe smoky. Wszystkie trendy można było przetestować na sobie bezpłatnie, spotykając się z ekspertami Sephora. Po wcześniejszym uzgodnieniu terminu telefonicznie, dostępne były bezpłatne spotkania z ekspertami Burberry, Dior, Estēe Lauder, Marc Jacobs Beauty i Smashbox.

 prv__JED8790

Największe marki, najlepsi eksperci

Czemu Sephora Trend Report jest tak wyjątkowym wydarzeniem? Sergiusz Osmański, Dyrektor Artystyczny i PR Sephora Polska odpowiada:

Sephora Trend Report to unikalne wydarzenie o międzynarodowym charakterze. W sobotę, 3 października makijaże proponowane przez światowe marki na sezon jesień-zima przedstawiali Jeffrey English – makijażysta Sephora PRO Beauty Team USA, Will Marherbe (Smashbox), Clare Read (Burberry International Expert Runway Make-up Artist), Krzysztof Nadziejewiec (Dior) oraz Dariusz Kotarski (Estēe Lauder). Tegoroczne Trend Report to była również niezwykle szeroka oferta bezpłatnych usług, z których skorzystać mógł każdy aż przez 3 dni imprezy.

 prv__JED8771    prv__JED8860

prv__JED8740     prv__JED8699

Wszystkim, którym ciągle mało i chcieliby sobie utrwalić wszystkie makijażowe hity sezonu jesień-zima polecamy Trend Booka – nasze kompendium wiedzy na temat jesiennych nowości w kosmetyce.

 prv__JED8052

W końcu nowo poznanymi trendami możecie bawić się aż wiosny! :)

 prv__JED8182

Pozdrawiamy

Zespół blogmakijaz.sephora.pl

 

szczegóły

Komentarze