Startuje nowa edycja Sephora Makeup School

Wraz z ekspertami ekskluzywnych marek znów ruszamy w Polskę, aby uczyć Was makijażu! Kalendarze w dłonie, naszykujcie telefony i rezerwujcie terminy, bo liczba miejsc na zajęciach jest ograniczona! Zajęcia prowadzone w ramach Sephora Makeup School to nie tylko szansa na spotkanie się z nami na żywo. To przede wszystkim okazja do nauczenia się, jak się […]

Wraz z ekspertami ekskluzywnych marek znów ruszamy w Polskę, aby uczyć Was makijażu! Kalendarze w dłonie, naszykujcie telefony i rezerwujcie terminy, bo liczba miejsc na zajęciach jest ograniczona!
Zajęcia prowadzone w ramach Sephora Makeup School to nie tylko szansa na spotkanie się z nami na żywo. To przede wszystkim okazja do nauczenia się, jak się malować! Zdradzimy Wam swoje sztuczki, przypomnimy podstawy makijażu i pomożemy podszlifować technikę. Udział jest oczywiście bezpłatny!
Na jakie zajęcia możecie się zapisywać? Już Wam zdradzamy :)

Lekcje prowadzone przez blogerów blogmakijaz.sephora.pl:
1. SMOKY EYE – jak perfekcyjnie wycieniować oko.
2. BUSINESS MAKEUP – jakie kolory nosić do pracy.
3. MAKIJAŻ PARYSKI – wszystkie sekrety francuskiego makijażu.

 
Warsztaty prowadzone przez ekspertów luksusowych marek:
1. Usta obiektem pożądania wg Estēe Lauder – kilka słów o pięknym uśmiechu.
2. Magia rozświetlenia wg Guerlain – wszystko o blasku i promiennej cerze.
3. Akcent na detal wg Givenchy – podkreśl swoje atuty kobiecości.
4. Zrealizuj marzenia o pięknie wg Benefit – jak w kilku krokach wykonać perfekcyjny makijaż.
Dodatkowo, jeżeli weźmiecie udział w warsztatach prowadzonych przez ekspertów marek Benefit, Estēe Lauder, Givenchy lub Guerlain, na zakończenie konsultacji otrzymacie upominek.

Tutaj znajdziecie harmonogram zajęć.
Aby umówić się na zajęcia w ramach Sephora Makeup School, należy zadzwonić na infolinię pod numer 801 801 400 lub na numer wybranej perfumerii (opłata wg stawki operatora). Zapisy odbywają się ok. 2 tygodnie przed danym warsztatem.

 

Skorzystanie z konsultacji możliwe jest tylko po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji. Liczba miejsc na poszczególne lekcje i warsztaty jest ograniczona. Jedna osoba może skorzystać z max. 2 wybranych warsztatów makijażu przygotowanych przez nasze marki eksperckie danego dnia.
W zeszłej edycji Sephora Makeup School spotkaliśmy się z blisko tysiącem z Was i przeprowadziliśmy prawie 100 lekcji makijażu. Mamy nadzieję, że w tym sezonie spotkamy się w równie licznym gronie!
Zapraszamy i do zobaczenia!
Zespół Blogmakijaż

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze