Spotkanie w Poznaniu!

Jak wiecie tego lata rozpoczęliśmy trasę po Polsce z blogmakijaz.sephora.pl. Zaczęło się początkiem września w Warszawie, a w ubiegły weekend odwiedziłyśmy Poznań. Do końca roku będziemy jeszcze w Krakowie, Łodzi, Gdańsku oraz Wrocławiu… Weekend w Poznaniu, podobnie jak poprzednia impreza w Warszawie to było to! Nie spodziewałam się, że będzie aż takie zainteresowanie!!! W piątek […]

Jak wiecie tego lata rozpoczęliśmy trasę po Polsce z blogmakijaz.sephora.pl. Zaczęło się początkiem września w Warszawie, a w ubiegły weekend odwiedziłyśmy Poznań. Do końca roku będziemy jeszcze w Krakowie, Łodzi, Gdańsku oraz Wrocławiu…

Weekend w Poznaniu, podobnie jak poprzednia impreza w Warszawie to było to! Nie spodziewałam się, że będzie aż takie zainteresowanie!!!

W piątek byłyśmy w Galerii Stary Browar z Pauliną, w sobotę przyjechała Ewa, czyli prawie pełny skład!
Team blogmakijaż wspierał sztab makijażystów z marek Benefit, Smashbox, Make up Forever i Givenchy.
Fajnie było pogadać, poplotkować o najnowszych trendach, poeksperymentować z makijażem, oczywiście powymieniałyśmy się też doświadczeniami i wiedzą o makijażach klasycznych.
Chyba udało nam się rozwiać wszelkie makijażowe wątpliwości u wszystkich, którzy się do nas zgłosili. Wiecie, to naprawdę fantastyczne, że kiedy jesteśmy na takich imprezach wpadacie do nas po poradę, a nie tylko na fajny make up!
Dziewczynom też bardzo podobał się wypad do Poznania… teraz czekamy na Wasze opinie na forum!

ja w Poznaniu

Paulina podczas nakładania różu
Koncentracja na twarzy Pauliny

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze