Spotkajmy się w Poznaniu!

Cześć! Tym wszystkim, którzy pisali nam, że bardzo chętnie by nas spotkali „w realu”, ale do Warszawy daleko… mogę nareszcie powiedzieć: JEDZIEMY DO WAS! Niniejszym ogłaszam, że rozpoczynamy nasz „blogmakijaz tour”! Na pierwszy ogień idzie Poznań! Już w najbliższy weekend 9-11 września, będziemy gościć w Starym Browarze na tzw. Szachownicy. Co będzie się działo? Przede […]

Cześć!

Tym wszystkim, którzy pisali nam, że bardzo chętnie by nas spotkali „w realu”, ale do Warszawy daleko… mogę nareszcie powiedzieć: JEDZIEMY DO WAS!

Niniejszym ogłaszam, że rozpoczynamy nasz „blogmakijaz tour”! Na pierwszy ogień idzie Poznań!

Już w najbliższy weekend 9-11 września, będziemy gościć w Starym Browarze na tzw. Szachownicy. Co będzie się działo? Przede wszystkim wystąpimy w mocnym składzie! Będzie sam Sergiusz Osmański, Ania, Ewa i oczywiście ja. Co w programie? Oczywiście make-up! Będziemy malować, doradzać, prezentować jesienne trendy oraz nowości w makijażu, plotkować i … dobrze się bawić! Będą także makijażyści Benefit, Make Up For Ever, Givenchy, Fred Farrugia i Smashbox, z których rad też będziecie mogli skorzystać!

Pamiętajcie że jeśli chcecie skorzystać z takiej konsultacji makijażowej musicie wcześniej się umówić. Więc telefony w dłoń i dzwońcie szybko na nr infolinii Sephora czyli: 0 801 801 400 lub 12 682 84 94!

Jeśli jesteście z Poznania lub okolic musicie się stawić obowiązkowo!

Ja już nie mogę się doczekać! Do zobaczenia!


P.S. A w październiku jedziemy do Gdańska…

SEPHORA

szczegóły

Komentarze