Sephora Trend Report – zapraszamy!

Nie możecie doczekać się wiosny? My też! Ale nie tylko ze względu na aurę. Nowy sezon to nowe, gorące trendy w modzie, makijażu, pielęgnacji i zapachach – prawdziwa lawina nowości i innowacji. Jeśli chcecie szybko je poznać, odkryć i wypróbować wpadnijcie na Sephora Trend Report – już 16 i 17 marca w warszawskiej Arkadii! Pokazy […]

Nie możecie doczekać się wiosny? My też! Ale nie tylko ze względu na aurę. Nowy sezon to nowe, gorące trendy w modzie, makijażu, pielęgnacji i zapachach – prawdziwa lawina nowości i innowacji. Jeśli chcecie szybko je poznać, odkryć i wypróbować wpadnijcie na Sephora Trend Report – już 16 i 17 marca w warszawskiej Arkadii!

Pokazy makijażu w wykonaniu światowej klasy wizażystów, najnowsze innowacje w pielęgnacji, najmodniejsze zapachy sezonu w Teatrze Zapachów, spotkania z ekspertami światowych marek… Ach, będzie się działo!

Przez cały weekend na specjalnym podium, w atrium CH Arkadia, będziecie mogły skorzystać z bezpłatnych porad i konsultacji, dowiedzieć się, jaki zapach czy makijaż wybrać, żeby być supermodną tej wiosny oraz poradzić się naszych ekspertów w kwestii pielęgnacji. Pamiętajcie tylko, żeby się wcześniej umówić! Zapisy odbywają się w perfumerii Sephora Arkadia, pod numerem 801 801 400 lub 12 682 84 94.

W niedzielę 17 marca o godz 15.30 będzie prawdziwa kumulacja atrakcji! Agnieszka Ścibior, redaktor naczelna magazynu Viva! Moda, podczas pokazu przedstawi najważniejsze trendy w modzie na ten sezon. Gość specjalny imprezy, Sara Biria, główna makijażystka Sephora PRO Beauty Team, która przyjedzie do nas prosto z USA, zaprezentuje nam trendy w makijażu. Zdradzę Wam, że Sara planuje pokazać, jak w nowym sezonie nosić pudrowe pastele. Całą imprezę poprowadzą Karolina Malinowska oraz Olivier Janiak. Nie możecie tego przegapić!

Podczas jesiennego Sephora Trend Report bawiliśmy się świetnie! Teraz na pewno będzie równie fajnie, więc nie może Was zabraknąć :)

Zapraszamy!!!

Sergiusz Osmański

Dyrektor Artystyczny SEPHORA
szczegóły

Komentarze