Sephora Trend Patrol – relacja

W ramach konkursu organizowanego przez Sephora i radio Eska odwiedziliśmy już Warszawę i Łódź. Przed nami jeszcze Trójmiasto, Katowice, Kraków, Poznań i Wrocław. Szykujcie się, nadjeżdżamy!   Aby wziąć udział w konkursie i zaprosić nas do siebie do domu, należy słuchać porannej audycji radia Eska. Zabawa trwa do 16 marca!   Podczas udzielanej przez nas […]

W ramach konkursu organizowanego przez Sephora i radio Eska odwiedziliśmy już Warszawę i Łódź. Przed nami jeszcze Trójmiasto, Katowice, Kraków, Poznań i Wrocław. Szykujcie się, nadjeżdżamy!

 
Aby wziąć udział w konkursie i zaprosić nas do siebie do domu, należy słuchać porannej audycji radia Eska. Zabawa trwa do 16 marca!

 
Podczas udzielanej przez nas domowej lekcji makijażu będziemy eksperymentować z kolorami, zaprezentujemy Wam trendy make-upy i poplotkujemy o modzie. Odważniejszym z Was zaproponujemy oczy pomalowane na elektryzujące błękity lub usta w soczystym kolorze oranżowym – podążając tym samym za wskazówką maki jazową Sergiusza Osmańskiego, Dyrektora Artystycznego Sephora Polska: „Chcąc mieć makijaż zgodny z trendem wiosenno-letnim, powinniśmy pomyśleć o uzupełnieniu kosmetyczek w szminki w kolorze ostrej pomarańczy. Do łask powracają również błękity, od bardzo głęboko kobaltowych, poprzez pudrowe błękity, a na turkusie kończąc”. Romantyczkom natomiast chętnie pokażemy delikatniejsze (ale nie mniej modne) makijaże w kolorach pasteli, nazywane przez Sergiusza makijażem typu „makeup no-makeup”. Ale przede wszystkim podczas lekcji trendów będziemy się świetnie bawić!

 
Aha i jeszcze jedno. Nie przyjeżdżamy do Was z pustymi rękami ;) Poza prowadzoną przez nas lekcją najnowszych trendów do wygrania Karty Upominkowe na zakupy w Sephora.
Zobaczcie fotorelację z lekcji trendów prowadzonych u Kasi z Warszawy i Patrycji z Łodzi. Dziewczyny, dziękujemy za zaproszenie :) Było naprawdę super!

Sephora Trend Patrol Lodz Sephora Trend Patrol Lodz Sephora Trend Patrol Lodz Sephora Trend Patrol Lodz Sephora Trend Patrol Lodz Sephora Trend Patrol Lodz Sephora Trend Patrol Warszawa Sephora Trend Patrol Warszawa Sephora Trend Patrol Warszawa Sephora Trend Patrol Warszawa Sephora Trend Patrol Warszawa Sephora Trend Patrol Warszawa Sesja Sephora Trend Patrol Sesja Sephora Trend Patrol Sesja Sephora Trend Patrol Sephora Trend Patrol Warszawa Sephora Trend Patrol Warszawa Sephora Trend Patrol Warszawa Sephora Trend Patrol Warszawa Sephora Trend Patrol Warszawa Sephora Trend Patrol WarszawaSephora Trend Patrol Warszawa

Pozdrawiamy,
Zespół Blogmakijaż

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze