Sephora na pokazie Simple

31 maja w elektrowozowni Metra Warszawskiego odbył się najnowszy pokaz marki SIMPLE na sezon jesień/zima 2012/2013. Cały team przygotowujący pokaz miał naprawdę mnóstwo pracy ponieważ pokaz był ogromny. Długi wybieg pomiędzy wagonami metra, obok których także ustawiono prowizoryczny backstage, gdzie na kilku metrach kwadratowych musiały się zmieścić dziesiątki ludzi. Od Pań garderobianych, stylistów włosów, modelek […]

31 maja w elektrowozowni Metra Warszawskiego odbył się najnowszy pokaz marki SIMPLE na sezon jesień/zima 2012/2013.

Cały team przygotowujący pokaz miał naprawdę mnóstwo pracy ponieważ pokaz był ogromny. Długi wybieg pomiędzy wagonami metra, obok których także ustawiono prowizoryczny backstage, gdzie na kilku metrach kwadratowych musiały się zmieścić dziesiątki ludzi. Od Pań garderobianych, stylistów włosów, modelek po nasz team makijażystów oczywiście. Do Olgi Sękowskiej – naszego aktualnego Mistrza Makijażu, Gosi Smelcerz i mnie dołączyła Dagmara Włoch z perfumerii Sephora w Bielsko-Białej i Dominika Hamziuk z perfumerii Sephora w Gdyni.

Pokaz Simple jesień zima 2012/2013 Pokaz Simple jesień zima 2012/2013

W powiększonym składzie ruszyłyśmy do pracy.

Pokaz zaczął się – jak to zwykle bywa – wieczorem. W kolekcji SIMPLE na jesień i zimę 2012/2013 królowały szarości połączone z soczystą, lekko neonową limonką, oranże, czerwienie i klasyczna czerń. Kolekcja bardzo nowoczesna, ale zarazem niezwykle wysublimowana. Dlatego zdecydowałyśmy się uzupełnić ją makijażem w stylu rockowego galm`u. Lekko rozdymione oko – na bazie ciemnej szarości z widoczną czarną kredką na linii wodnej, mocno wyprofilowane bronzerem policzki pociągniętym aż nad brwi, rozświetlenie przy skroniach i matowe, nude usta.

Byłyśmy tak zajęte najpierw makijażami, później poprawkami, że ani się obejrzałyśmy, a pokaz się skończył. To zadziwiające, wziąwszy pod uwagę fakt, że pracowałyśmy na pełnych obrotach kilkanaście godzin.

Pokaz Simple jesień zima 2012/2013 Pokaz Simple jesień zima 2012/2013
Pokaz Simple jesień zima 2012/2013 Pokaz Simple jesień zima 2012/2013

Po zakończeniu pokazu pozostało nam tylko spakować kufry i czekać, aż znowu z wypiekami na twarzy i ogromną pasją rozpakujemy je ponownie…

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze