Sephora na pokazie La Manii

Chcielibyście zajrzeć na backstage pokazu La Manii na wiosnę/lato 2014, który odbył się  w warszawskim Teatrze Wielkim? Podczas eventu modelki malował Team Sephora Make-up Artist, więc mamy dla Was porcję hot fotek wprost zza kulis! Wśród modelek prezentujących kolekcję nie zabrakło znanych twarzy. Dzięki temu nasz team poznał między innymi Ewę Chodakowską, popularną trenerkę osobistą […]

Chcielibyście zajrzeć na backstage pokazu La Manii na wiosnę/lato 2014, który odbył się  w warszawskim Teatrze Wielkim? Podczas eventu modelki malował Team Sephora Make-up Artist, więc mamy dla Was porcję hot fotek wprost zza kulis!

Wśród modelek prezentujących kolekcję nie zabrakło znanych twarzy. Dzięki temu nasz team poznał między innymi Ewę Chodakowską, popularną trenerkę osobistą :)  Z okazji 3 lat istnienia marki, Joanna Przetakiewicz, założycielka La Manii, stworzyła linię dla najmłodszych – La Mania Petite, a nasi wizażyści mieli okazję malować do pokazu nie tylko dorosłych, ale także dzieci.

Kto zatem chwycił za pędzle? Ania Galińska z Sephora w C.H. Arkadia w Warszawie, Zuza Poprzeczko z Sephora w C.H. Targówek w Warszawie, Monika Latuszek i Aldona Szerepko z Sephora w C.H. Złote Tarasy w Warszawie, Olga Sękowska z Sephora w C.H. King Cross Praga w Warszawie, Kasia Nosarzewska z Sephora w Galerii Kazimierz w Krakowie, Damian Duda z Sephora w C.H. Silesia w Katowicach, Marta Kwiatkowska z siedziby Sephora Polska i Agnieszka Skowroń, studentka Sephora University.  

Galerię zdjęć z pokazu znajdziecie tutaj

PS.

Po pokazie odbyła się aukcja charytatywna prowadzona przez Hannę Lis. Goście licytowali trzy kreacje z zaprezentowanej tego wieczoru kolekcji. Cała zebrana suma ponad 30 tysięcy złotych została przekazana na leczenie Beaty Jałochy, fizjoterapeutki, na którą w maju z okna wyskoczył samobójca, uszkadzając jej poważnie kręgosłup.

Beata ma także subkonto w Fundacji Forani, na które cały czas można wpłacać pieniądze.  Jeśli  ktoś z Was chcialby pomóc, wejdźcie na stronę fundacji – tam znajdziecie wszystkie niezbędne dane do przelewu.

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze