Sephora na pokazie La Mania

To było show, o którym długo nie zapomnimy! Po catwalku zaaranżowanym w warszawskiej SOHO Factory przechadzały się modelki ubrane w kreacje z najnowszej kolekcji La Mania. Na wybiegu nie zabrakło znanych nazwisk, a o makijaże dziewczyn zadbał nasz niezawodny Team Sephora Make-up Artists. Chcecie zajrzeć na backstage tego niezwykłego wydarzenia? Zatem zapraszamy! Jaki będzie zbliżający […]

To było show, o którym długo nie zapomnimy! Po catwalku zaaranżowanym w warszawskiej SOHO Factory przechadzały się modelki ubrane w kreacje z najnowszej kolekcji La Mania. Na wybiegu nie zabrakło znanych nazwisk, a o makijaże dziewczyn zadbał nasz niezawodny Team Sephora Make-up Artists. Chcecie zajrzeć na backstage tego niezwykłego wydarzenia? Zatem zapraszamy!

5

Jaki będzie zbliżający się sezon wiosna/lato 2015 według La Manii? Team projektancki domu mody, do którego należy m.in. Liliana Pryma, finalistka polskiego Project Runway, stworzył nieszablonową kolekcję o eleganckim sznycie charakterystycznym dla marki. Nieziemsko kobiece, a zarazem minimalistyczne kreacje, głównie w odcieniach bieli i czerni, wykonane z niezwykle szlachetnych materiałów, uzupełniły gładkie fryzury i make-up w stylu baby doll.

13

Świetlistą, „mokrą” cerę ożywiliśmy muśnięciem chłodnego różu, a połyskujące powieki ubraliśmy w kremowy, różowy cień. Naturalne piękno ust modelek podkreśliliśmy jedynie cienką warstwą balsamu. Wisienką na tym makijażowy torcie były delikatnie zaznaczone łuki brwiowe i idealnie wytuszowane rzęsy.

7

Wśród dziewczyn, które mieliśmy okazję szykować do pokazu nie zabrakło znanych twarzy. Na wybieg w naszych make-upach wyszły między innymi Osi Ugonoh i Marta Sędzicka, finalistki tegorocznej edycji Top Model. Wszystkim modelkom dziękujemy za świetną współpracę. Jesteście super!

11

W skład naszego teamu weszli najlepsi makijażyści Sephora: Ania Galińska, Małgosia Smelcerz, Zuza Poprzeczko (Sephora Targówek), Damian Duda (Sephora Galeria Mokotów), Aldona Szerepko (Sephora Reduta), Ewa Czerwińska (Sephora Stary Browar), Edyta Krajewska (Sephora Komorniki).

31

Choć to nie pierwsza raz, kiedy Team Sephora Make-up Artist miał okazję kreować makijaże do pokazu La Mania, to współpraca z tym domem mody zawsze jest dla nas wyjątkowym i emocjonującym wyzwaniem, które będziemy wspominać z przyjemnością!

30

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze