Pokaz Ani Kuczyńskiej wiosna/lato 2014

Kameralne wnętrza warszawskiej galerii Raster, wyselekcjonowane grono zaproszonych gości i minimalistyczne, ale stylowe projekty… Tak w skrócie wyglądał pokaz Ani Kuczyńskiej na nadchodzący sezon. Wiosna i lato 2014 będą bardzo stylowe, a to za sprawą Ani Kuczyńskiej i jej najnowszej kolekcji Illuminate, która po raz pierwszy zobaczyliśmy we wtorek, 26 listopada 2013. Wybieg stworzono w […]

Kameralne wnętrza warszawskiej galerii Raster, wyselekcjonowane grono zaproszonych gości i minimalistyczne, ale stylowe projekty… Tak w skrócie wyglądał pokaz Ani Kuczyńskiej na nadchodzący sezon.
Wiosna i lato 2014 będą bardzo stylowe, a to za sprawą Ani Kuczyńskiej i jej najnowszej kolekcji Illuminate, która po raz pierwszy zobaczyliśmy we wtorek, 26 listopada 2013. Wybieg stworzono w wyjątkowym wnętrzu galerii sztuki współczesnej Raster w Warszawie.
Na kolekcję składały się bardzo zróżnicowane elementy garderoby: sukienki, spodnie, koszule, kamizelki. Ich wspólną cechą jest prosta forma. Stylizacje uzupełniały hiszpańskie espadryle oraz…makijaże stworzone przez niezastąpiony Team Sephora Make-up Artists :)
Jakie dokładnie make-upy wyczarowali na twarzach modelek nasi makijażyści? Na wybiegu królował makijaż w stylu no make-up – idealny na lato, pasujący do minimalistycznych projektów zaproponowanych przez Anię Kuczyńską. Mocniej zaznaczone zostały jedynie górne rzęsy modelek. Dodatkowo na powieki nałożono im odrobinę różu – tego samego, którym podkreślono policzki. Tak zwany „wet look” stworzył transparentny błyszczyk nałożony na usta oraz kości policzkowe.
Makijażyści malujący modelki do pokazu:
•    Małgosia Smelcerz  – Sephora w C. H. Złote Tarasy w Warszawie
•    Olga Sękowska – Sephora w C. H. King Cross Praga w Warszawie
•    Aldona Szerepko – Sephora w C. H. Arkadii w Warszawie
•    Zuzia Poprzeczko – Sephora w C. H. Targówek w Warszawie
•    Damian Duda – Sephora w C.H. Silesia w Katowicach
Zapraszamy do obejrzenia relacji z backstage’u pokazu!
Team blogkamijaz.pl

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze