Sephora Make-up School

Zapraszamy na bezpłatne lekcje makijażu! Chciałybyście na żywo zobaczyć jak wykonać najpopularniejsze na blogu makijaże: paryski, biznesowy i smoky eyes? Macie ochotę poznać tajniki makijażystów znanych marek kosmetycznych? A może po prostu chciałybyście nas spotkać w realu? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałyście TAK, to wpadnijcie do Sephora Make-Up School! Z cyklem bezpłatnych lekcji […]

Zapraszamy na bezpłatne lekcje makijażu!

Chciałybyście na żywo zobaczyć jak wykonać najpopularniejsze na blogu makijaże: paryski, biznesowy i smoky eyes? Macie ochotę poznać tajniki makijażystów znanych marek kosmetycznych? A może po prostu chciałybyście nas spotkać w realu? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałyście TAK, to wpadnijcie do Sephora Make-Up School!

Z cyklem bezpłatnych lekcji makijażu i warsztatów ruszyliśmy już 21 czerwca w warszawskim C. H. Arkadia. Teraz – cała Polska! :)

Będzie się działo!

Przygotowałyśmy dla Was trzy lekcje makijażu do wyboru:

Makijaże

Czemu zdecydowałyśmy się akurat na te make-upy? Odpowiedź jest prosta – o zrobienie tych makijaży najczęściej prosicie nas w perfumeriach Sephora. Teraz będziecie miały okazję nauczyć się je robić samodzielnie :)

Specjalne warsztaty stworzyli również eksperci luksusowych marek kosmetycznych, dostępnych w Sephora:

Makijaże

Pamiętajcie, że aby wziąć udział w lekcji makijażu lub warsztatach, trzeba się wcześniej zapisać.

Wszystkie szczegółowe informacje na temat Sephora Make-Up School znajdziecie tutaj.

Pozdrawiamy i do zobaczenia!

Team blogmakijaz.sephora.pl

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze