Sephora lubi pomagać! Wspieramy projekt Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką

Czasami, kupując ładny drobiazg, bierzemy udział w czymś większym i ważniejszym. Tak będzie, gdy sięgniemy po niewielką, ale piękną lampkę w Sephora. W ten sposób zainwestujemy w czyjeś dobro.

Kiedy kupuję – a robię to często – kosmetyki, gadżety, drobne przedmioty do wystroju domu, zwykle myślę tylko o sobie. No, może o kimś bliskim. Rzadko się zdarza, by taki zakup przyczyniał się do tego, by komuś było lepiej… w życiu. Tym razem będzie inaczej, bo Sephora wspólnie z Fundacją Sukces Pisany Szminką postanowiły wesprzeć dziewczęta z domów dziecka.

Postanowiono, że dochód ze świątecznej, uroczej lampki-sowy, sprzedawanej od listopada we wszystkich perfumeriach Sephora i na sephora.pl, wesprze nowy projekt Fundacji „Sukces Pisany Szminką” – FUN. TECH. FUTURE (czyli: „zabawa –technologia-przyszłość”). Fundacja chce w ramach tej ogólnopolskiej akcji pomóc utalentowanym dziewczętom z domów dziecka i ubogich rodzin, które dopiero zaczynają samodzielne życie, opuszczają dom dziecka i szukają pracy. Wyobraźcie sobie, jakie to wyzwanie!

Młode kobiety, które bez wsparcia finansowego, samotnie rozpoczynają życiową „podróż”, potrzebują pomocy w edukacji zawodowej. Fundacja „Sukces Pisany Szminką” dzięki akcji FUN. TECH. FUTURE   i wsparciu Sephora Polska nauczy dziewczęta, jak napisać CV, pomoże w znalezieniu pracy czy nawet założeniu własnej firmy. Czyli zrobi z nimi ten najtrudniejszy „pierwszy  krok” na rynku pracy.

Czasem, żeby pomóc zmieniać świat, nie trzeba wiele. Kupując niedrogą, piękną lampę-sówkę, robimy coś ważnego. Według badań problem, o którym mowa, dotyczy aż 3 tys. dziewcząt rocznie…. Taki zakup to malutki krok dla nas, a bardzo duży dla nich. Ja biegnę do Sephora!

    SEPHORA COLLECTION Once upon a night Lampka nocna w kształcie sowy
    Lampka nocna dzięki której każdy będzie miał czarodziejskie sny! Lampka nocna w kształcie sowy zapewnia miękkie i uspokajające światło tworząc magiczną atmosferę w dziecięcym pokoju.
    od 49.00 PLN
    sprawdź

Julia Więckiewicz-Wolak

Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze