Premiera blogmakijaz.sephora.pl na żywo!

Super, że wpadliście na spotkanie do Arkadii! Bardzo dzięki! Przyznam – miałam na początku taką… mini-tremę – to przecież pierwsze spotkanie ekipy blogmakijaz.sephora.pl z Wami na żywo bez pośrednictwa kamery. Ale dzięki Wam, dzięki Waszej (tak licznej!) obecności, ogromnemu zainteresowaniu i wszystkim reakcjom na to, co robimy w stylu „wow!”, szybko poczułam się jak na […]

Super, że wpadliście na spotkanie do Arkadii!

Bardzo dzięki! Przyznam – miałam na początku taką… mini-tremę – to przecież pierwsze spotkanie ekipy blogmakijaz.sephora.pl z Wami na żywo bez pośrednictwa kamery. Ale dzięki Wam, dzięki Waszej (tak licznej!) obecności, ogromnemu zainteresowaniu i wszystkim reakcjom na to, co robimy w stylu „wow!”, szybko poczułam się jak na fajnym babskim spotkaniu przy kawie, na którym mogłyśmy pogadać sobie o superproduktach, najnowszych trendach i sztuczkach makijażowych.
Zresztą podobne odczucia mają Weronika, Adrian i nasze koleżanki z Make Up For Ever, Benefit, Samsbox, Korres i Fred Farrugia.

Mam nadzieję, że wyszłyście z tego spotkania zainspirowane. Bo ja bardzo! Już wiem, co Wam pokazać w najbliższych odcinkach.
Zresztą Adrian mi wspomniał, że jemu też podałyście kilka pomysłów na odcinki, które by Was interesowały i zamierza je w najbliższym czasie zrealizować więc… spodziewajcie się!

Zresztą, fakt że (jak się okazało) do grona naszych fanów dołączyły fantastyczne dziewczyny z pierwszych stron gazet zobowiązuje!

Jedyne czego żałuje, to że nie udało się mi się z Wami wszystkim zrobić make-up’u. Ale myślę sobie, że wszystko jeszcze przed nami!

Psst, zobaczcie zdjęcia!

P.S. Dzięki dla iSpot Arkadia za udostępnienie komputerów Mac i iPod’ów!

Nasza „czwórka pod wezwaniem” oraz nasi goście specjalni: Karolina Malinowska, Małgosia Socha, Marysia Niklińska, Ada Fijał i Weronika Rosati

Nie miałam pojęcia, że Weronika Rosati jest w Polsce… teraz wiem, jest w Polsce i ogląda nasz blog

Świetnie się z Małgosią Sochą bawiłyśmy

Oczy Marysi Niklińskiej – wzorowe do malowania i to nie tylko moja opinia!

Sergiusz opowiada o jesiennych i zimowych trendach Adzie Fijał i Marysi Niklińskiej

Wszystkim niesamowicie podobało się, że kiedy malowaliśmy dziewczyny one mogły jednocześnie oglądać na iPodach nasz blog!
Dziękujemy iPod Arkadia za pomoc.

W sumie to ja miałam pokazywać co si kryje na naszym blogu, ale Małgosia czuła się silna w temacie – musiałam ustąpić

Muszę powiedzieć, że duma nas rozpierała! Tyle pytań, takie zainteresowanie. Tu z Karoliną Malinowską i Adą Fijał – pokazuję swój ulubiony look.

Jeszcze raz wielkie dzięki za weekend!

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze