Poznaj świat makijażu Hudy Kattan – produkty Huda Beauty już w SEPHORA!

Najpopularniejsza paleta z Instagrama i inne hity Huda Beauty, marki uwielbianej przez blogerki i dziennikarki urodowe, już od lipca będzie można oficjalnie kupić także w Polsce. W SEPHORA, poza cieniami, znajdą się też między innymi charakterystyczne pomadki i sztuczne rzęsy zaprojektowane przez Hudę Kattan.

Historia Huda Beauty

Pochodząca z Dubaju vlogerka jest nie tylko międzynarodowym guru kosmetycznym, ale też jedną z pierwszych blogerek urodowych Bliskiego Wschodu, a jej historia brzmi jak scenariusz filmowy. Huda Kattan zajmowała się wcześniej finansami, jednak pewnego dnia została wyrzucona z pracy. Postanowiła wtedy zupełnie zmienić swoje życie – przeprowadziła się do Los Angeles i poszła do szkoły wizażu. Szybko zaczęła pracować z największymi markami i znanymi makijażystami, a żeby pokazywać innym własną twórczość, w 2010 założyła bloga Huda Beauty i wkrótce zalogowała się na Instagramie, gdzie obecnie obserwuje ją tam blisko 21 milionów osób. Huda ceniona jest za dokładne recenzje kosmetyków, metamorfozy urodowe, tutoriale i… poczucie humoru. Nic więc dziwnego, że odniosła ogromny sukces – stworzenie własnej marki było tylko kwestią czasu.

Kosmetyki Huda Beauty: paleta cieni, szminki i…?

W skład Huda Beauty wchodzą kosmetyki takie jak: kultowa paleta cieni Rose Gold, paleta rozświetlaczy 3D Highlighter Palette w wersjach Golden i Pink Edition, szminka Liquid Matte w różnych odcieniach i konturówki Lip Contour, które można aplikować również solo. Na uwagę zasługują też sztuczne rzęsy z kilku kolekcji kolekcji – klasycznej, Eazy Lash, Mink oraz Faux Mink.

Od lipca Huda Beauty jest już dostępna w sklepie internetowym sephora.pl.

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze