Pokazowy make up nad morzem

Przedostatni weekend lipca to gorący okres nie tylko ze względu na środek wakacji, ale i odbywający się w nad morzem Sopot Fashion Days. Dni mody na sopockiej plaży rozpoczęła wystawa fotografii, na których mogliśmy oglądać laureatów konkursu ‚fashion.wp.pl’ – na najciekawsze modowe stylizacje napotkane na ulicach Trójmiasta. Nagrodzeni w konkursie zaprezentowali kreacje uznanych stylistów oraz […]

Przedostatni weekend lipca to gorący okres nie tylko ze względu na środek wakacji, ale i odbywający się w nad morzem Sopot Fashion Days.
Dni mody na sopockiej plaży rozpoczęła wystawa fotografii, na których mogliśmy oglądać laureatów konkursu ‚fashion.wp.pl’ – na najciekawsze modowe stylizacje napotkane na ulicach Trójmiasta.
Nagrodzeni w konkursie zaprezentowali kreacje uznanych stylistów oraz młodych projektantów. Popołudnie i wieczór na plaży uświetniły pokazy takich projektantów jak Nick-Nack, MoMi-Ko, Pigeon, Beata Mielewczyk, Jarosław Juźwin, Alicja Alchimionek, Aneta Larysa Knap, Warren Bardsley, Karolina Górska, Aga Pou, Gavel, Katarzyna Kmiecik, Michał Starost.
Sopocka Zatoka Sztuki skupiła artystów, ludzi biznesu i koneserów piękna. W letniej stolicy mody nie mogło również zabraknąć Nas. Wizażystki z perfumerii Sephora w Trójmieście zadbały o niesamowite stylizacje makijażowe, które uświetniły całość pokazów.

sopot_fashion_days_2012

 

Sopot Fashion Days

Podczas popołudniowych pokazów na twarzach modelek wyczarowałyśmy niezwykle subtelną grę najmodniejszych kolorów tego sezonu. Przejdźmy do konkretów: oczy podkreślone brązowym, świetlistym smoky eye, a czarna kreska w linii wodnej dodawała makijażowi bardziej zdecydowany wyraz. Mocne podkreślenie brwi miało uwypuklać ostrzejsze rysy twarzy. Całość stylizacji podkreślały zmysłowe usta utrzymane w stonowanym oranżu.
Wieczorowa stylizacja miała bardziej drapieżny charakter. Oko z ciemnym, brązowym smoky eye, kości policzkowe muśnięte połyskującym różem, usta pokryte mocnym, winylowym odcieniem oranżu.

Autorki stylizacji wprost z wybiegu możecie spotkać w naszych trójmiejskich perfumeriach:
Sephora Klif Gdynia
ja – Dominika Hamziuk
Paulina Durys
Sephora Galeria Bałtycka
Aleksandra Nowok Dziekońska
Alicja Liedtke

Sephora Priorities
Iwona Mikoś
Sephora Auchan Gdańsk
Marlena Bylec
Sephora Matarnia
Katarzyna Szarota Baran

SEPHORA

szczegóły

Komentarze