Pokaz Teresy Rosati „HER SHINE”

Miałam okazję ostatnio uczestniczyć w świetnym pokazie mody Teresy Rosati. Było na co popatrzeć… Pokaz nowej kolekcji Teresy Roasti „Her shine” odbył się 8 maja we wtorek w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie. Część kolekcji została już zaprezentowana podczas Tygodni Mody w Nowym Jorku i Vancouver. Sephora na pokazie była odpowiedzialna za kreowanie […]

Miałam okazję ostatnio uczestniczyć w świetnym pokazie mody Teresy Rosati. Było na co popatrzeć…

Pokaz nowej kolekcji Teresy Roasti „Her shine” odbył się 8 maja we wtorek w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie.

Część kolekcji została już zaprezentowana podczas Tygodni Mody w Nowym Jorku i Vancouver.

Sephora na pokazie była odpowiedzialna za kreowanie wizerunku modelek, ale i najważniejszych osób tego dni, czyli głównej projektantki Pani Teresy Rosati, Weroniki Rosati i głównej prowadzącej Kasi Sowińskiej.

Nasz team w składzie:
– Olga Sękowska – Mistrzyni Makijażu Sephora 2011, którą na co dzień spotkać można w perfumerii Sephora w Galerii Mokotów,
– Gosia Smelcerz – makijażystka, która na co dzień pracuje w Złotych Tarasach
i ja.
Oczywiście wszystko pod czujnym okiem dyrektora artystycznego Sephora Sergiusza Osmańskiego!

Do południa robiliśmy testowe make up`y, były upinane fryzury, próba generalna, a potem lunch… a po lunchu czas jakby przyspieszył.

Weronika Rosati Kasia Sowińska
Pokaz "Her Shine" Teresy Rosati Pokaz "Her Shine" Teresy Rosati

Pokaz rozpoczął się około godziny 20. Przy eleganckich, zwiewnych i bardzo kobiecych kreacjach postawiliśmy na pastelowe oczy i rozświetloną cerę i ciało.

Olga zaproponowała Kasi Sowińskiej kocie oko z różowymi ustami, które przepięknie komponowały się z jej wytworną białą suknią, Gosia zajęła się make up`em Pani Teresy Rosati, do czarnego, eleganckiego kostiumu postawiła na świeżość i naturalność. Ja miałam przyjemność malować Weronikę Rosati. Czekoladowe smoky z muśnięciem złota, świeże policzki i nude usta były doskonałym dodatkiem do złotej, długiej sukni, w której zaprezentowała się Weronika.

Pokaz był wspaniały.

Pokaz "Her Shine" Teresy Rosati
Pokaz "Her Shine" Teresy Rosati Pokaz "Her Shine" Teresy Rosati

Mimo iż dzień pracy trwał kilkanaście godzin, z ręka na sercu mogę zadeklarować w imieniu całego naszego teamu, że naprawdę uwielbiamy nasza pracę! Kreatywne zamieszanie na backstage’u, pośpiech i niestety ból kręgosłupa, ale wierzcie mi – WARTO!

Pod koniec maja będziemy na pokazie SIMPLE. Oj będzie się działo! Oczywiście relacja na blogmakijaz.sephora.pl

Serdecznie pozdrawiam

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze