Pokaz SIMPLE jesień/zima 2013

Zuzanna Bijoch, Kamila Szczawińska, Zuzanna Kołodziejczyk, Klaudia Strzyżewska, Renata Kurczab, Tamara Subbotko i Anna Cybulska to tylko kilka modelek, które Team Sephora Make-up Artists malował podczas ostatniego pokazu Simple Creative Products. Pokaz był absolutnie wyjątkowy! Event zorganizowany był z okazji 20-lecia Simple Creative Products, odbył się w niecodziennej scenerii – hali ATM w warszawskim Wawrze, […]

Zuzanna Bijoch, Kamila Szczawińska, Zuzanna Kołodziejczyk, Klaudia Strzyżewska, Renata Kurczab, Tamara Subbotko i Anna Cybulska to tylko kilka modelek, które Team Sephora Make-up Artists malował podczas ostatniego pokazu Simple Creative Products.
Pokaz był absolutnie wyjątkowy! Event zorganizowany był z okazji 20-lecia Simple Creative Products, odbył się w niecodziennej scenerii – hali ATM w warszawskim Wawrze, a o jego świetność zadbała Katarzyna Sokołowska, reżyserka pokazów mody i jurorka trzeciej edycji Top Model. Kolekcję na jesień i zimę 2013/2014 prezentowały modelki znane z okładek największych magazynów oraz właśnie Top Model 3. Malowanie do takiego pokazu było prawdziwym zaszczytem :)
Stroje były niezwykle nowoczesne i „mocne” w swojej stylistyce. Dominowały czerń, biel, szarości oraz akcenty militarne, od czasu do czasu przełamane turkusowymi detalami. Makijaże, które zaproponował nasz Team Sephora Make-up Artists, musiały być wyraziste i podkreślać urodę modelek. Zaproponowaliśmy smoky eye w odcieniach czerni i miedzi. Do tak odważnego make-upu oczu, usta wystarczyło przeciągnąć naturalnym błyszczykiem, a policzki zaznaczyć bronzerem. Modeli trochę przypudrowaliśmi i zatuszowaliśmy niedoskonałości cery ;) W sumie pomalowaliśmy ponad 70 osób!
Kto dokładnie chwycił za pędzle na backstage’u pokazu? W skład Teamu Sephora Make-up Artists weszli tym razem Małgorzata Smelcerz i Aldona Szerepko z pefumerii Sephora Złote Tarasy w Warszawie,  Damian Duda z perfumerii Sephora Silesia w Katowicach, Beata Michalska z perfumerii Sephora Reduta w Warszawie, Marta Kwiatkowska z siedziby Sephora Polska, Joanna Ferdynus z perfumerii Sephora Manufaktura w Łodzi, oraz piszące dla Was tę relację Olga Sękowska z perfumerii Sephora w Galerii Mokotów i Ania Galińska z perfumerii Sephora Arkadia w Warszawie.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii

 

Olga i Ania

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze