Paulina P., Ewelina i Paulina G. zmienią się tej wiosny!

Dziewczyny, Jeśli wierzycie w pecha w piątek trzynastego, czas najwyższy przestać się tymi przesądami przejmować. Dziś publikujemy rozwiązanie naszego konkursu ZMIEŃ SIĘ NA WIOSNĘ. Zwyciężczyniami konkursu są Paulina P., Ewelina oraz Paulina G. Dlaczego wybrałam właśnie te dziewczyny? Otóż urzekły mnie uzasadnienia oraz dobre dopasowanie look`u do urody dziewcząt. Na pewno jesteście ciekawe jak wyglądają […]

Dziewczyny,

Jeśli wierzycie w pecha w piątek trzynastego, czas najwyższy przestać się tymi przesądami przejmować. Dziś publikujemy rozwiązanie naszego konkursu ZMIEŃ SIĘ NA WIOSNĘ.
Zwyciężczyniami konkursu są Paulina P., Ewelina oraz Paulina G. Dlaczego wybrałam właśnie te dziewczyny? Otóż urzekły mnie uzasadnienia oraz dobre dopasowanie look`u do urody dziewcząt.

Na pewno jesteście ciekawe jak wyglądają dziewczyny i czym nas urzekły. Póki co mogę zdradzić tylko, że doskonale dopasowały wybór look`u wiosennego do swojej urody. Cierpliwości ich zdjęcia opublikujemy wkrótce.

Dziewczyny zaprosiliśmy do nas do Warszawy na sesję makijażową do perfumerii Sephora w Centrum Handlowym Arkadia. Tam poza makijażem, zrobimy razem zakupy, a dziewczęta będą mogły poczuć się jak prawdziwe modelki blogmakijaz.sephora.pl, bo ich wizyta będzie filmowana, dzięki czemu każda z Was będzie mogła zobaczyć jak wyglądała metamorfoza dziewcząt i makijaż w wykonaniu Ani Galińskiej.

Dodatkowo wszystkie uczestniczki konkursu dostaną od nas ważne do 15 maja 2012 roku kupony, które uprawniają do 20-procentowego rabatu na zakupy wybranych kosmetyków do makijażu w perfumeriach Sephora.

Dziękuję wszystkim za udział w konkursie, a wszystkim, którym się nie udało tym razem polecam
nasz konkurs miesięczny, w którym zawsze do wygrania mamy kosmetyki i akcesoria do make up`u. Śledźcie też nasz profil na Facebook`u – myślimy już nad kolejnymi konkursami!

Bardzo podobała nam się również Kamila, ale niestety napisała nam, że nie będzie mogła przyjechać na sesję 17 kwietnia – zgodnie z regulaminem nagroda przepada, szkoda, ale na szczęście nie jeden konkurs jeszcze przed nami!

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze