Paryż z gwiazdami

Za oknami pełnia lata, a świat fashion szykuje się już na sezon jesień-zima 2014/2015. Niezależnie jednak od pory roku, my zawsze mamy dla Was informacje z pierwszej ręki. Tym razem jest to gorąca relacja z backstage’u pokazu prasowego Lidii Kality, garść modowych nowinek i inspiracje makijażowe wyreżyserowane przez naszych make-upowych trendsetterów z Team Sephora Make-up […]

Za oknami pełnia lata, a świat fashion szykuje się już na sezon jesień-zima 2014/2015. Niezależnie jednak od pory roku, my zawsze mamy dla Was informacje z pierwszej ręki. Tym razem jest to gorąca relacja z backstage’u pokazu prasowego Lidii Kality, garść modowych nowinek i inspiracje makijażowe wyreżyserowane przez naszych make-upowych trendsetterów z Team Sephora Make-up Artists.

 
Na jesień? Tylko Paryż!

 
Jaka będzie nadchodząca jesień i zima według Lidii Kality? Najnowsza kolekcja jest inspirowana dwoma obliczami Paryża – tego z romantycznej pocztówki i tego przesyconego klimatem kina noir. W kolekcji znajdziecie megazmysłowe i kobiece czarne golfy, róże na limonkowym tle, rozkloszowane spódnice o długości 7/8, płaszcze oversize i hit ostatnich miesięcy – kurtki typu bomber.

 
Francuski patent na makijaż

 
Czym byłaby prawdziwa paryżanka bez odpowiednio kuszącego makijażu? Lidia Kalita dopięła swoją kolekcję na ostatni guzik i nie zapomniała także o dopasowanym make-upie. Tutaj do akcji wkroczyli najlepsi wizażyści Sephora, którzy świat fashion, najnowsze trendy i tricki z wybiegów mody znają od podszewki. Podczas pokazu swoją premierę miał ekskluzywny makijaż „JOUR et NUIT” na sezon jesień-zima 2014/2015 stworzony przez projektantkę we współpracy z Team Sephora Make-up Artists.

 
Gwiazdy na paryskiej widowni

 
Urokowi zmysłowych, kobiecych kreacji od projektantki przyglądały się polskie gwiazdy, stylistki, trendestterki i znane fashionistki: Patricia Kazadi, Paulina Sykut-Jeżyna, Natasza Urbańska, Zosia Ślotała, Dorota Gardias, Charlize Mystery, Karolina Malinowska, Agnieszka Jastrzębska, Ola Kisio oraz Katarzyna Żak.

 
Ciekawe, u której z Pań zobaczymy jesienią inspiracje makijażowe z tego pokazu? ;)
Wyrafinowany francuski look i ekskluzywny makijaż „JOUR et NUIT” stworzyła ekipa Team Sephora Make-up Artists w składzie: Ania Galińska, Gosia Smelcerz – Sephora w C.H. Złote Tarasy, Damian Duda – Sephora w C.H. Arkadia i Zuza Poprzeczko – Sephora w C.H. Targówek.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji!

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze