Ostatni dzwonek na lekcję w MAKE-UP SCHOOL

Wszystko, co dobre, szybko się kończy… Tak należałoby zacząć podsumowanie naszej akcji blogmakijaz.sephora.pl rusza w trasę. Niebawem rok 2013 dobiegnie końca, tak jak i nasz blogowy trip po miastach Polski z Sephora Make-up School. Ostatni raz w tym sezonie zobaczymy się na zajęciach w katowickim C.H. Silesia (29.11-01.12.2013). Jak wygląda w liczbach ten rok intensywnej pracy? Podczas […]

Wszystko, co dobre, szybko się kończy… Tak należałoby zacząć podsumowanie naszej akcji blogmakijaz.sephora.pl rusza w trasę. Niebawem rok 2013 dobiegnie końca, tak jak i nasz blogowy trip po miastach Polski z Sephora Make-up School. Ostatni raz w tym sezonie zobaczymy się na zajęciach w katowickim C.H. Silesia (29.11-01.12.2013).

Jak wygląda w liczbach ten rok intensywnej pracy? Podczas Sephora Make-up School odwiedziliśmy 16 różnych miejscowości, spotkaliśmy się z blisko tysiącem klientek, przeprowadziliśmy prawie 100 lekcji makijażu o 3 różnych tematach: Paryski Look, Biznes Make-up oraz Smoky Eyes. Nawet nie przypuszczaliśmy, że na spotkania z naszą ekipą przybędzie aż tak wielu klientów zaciekawionych odkrywaniem tajników technik makijażu.

Wszystkim tym, którzy nas odwiedzili, zaserwowaliśmy solidną dawkę makijażowej wiedzy :) Uczyłyśmy Was jak robić wymarzone kreski na powiekach, odkodowałyśmy przed Wami „tajemnice” perfekcyjnego cieniowania smoky, nie koniecznie wykonanego w ciemnych kolorach, oraz przekonywałyśmy, że czerwoną pomadkę można nosić nie tylko wieczorem. Mamy też nadzieję, że udało nam się pokazać, iż makijaż biznesowy wcale nie musi być zachowawczy. Wystarczy, że postawicie na trwałość, świeżość i dopasowanie do specyfiki wykonywanej pracy.

Czas spotkań upłynął nam w cudownej atmosferze. Sephora Make-up School było dla nas cudownym doświadczeniem. Ogromne zaangażowanie odwiedzających nas klientek, Wasza chęć nauki, wrażliwość na detale i estetykę w makijażu wywarły na nas wielkie wrażenie i były… niezwykle wzruszające. To wszystko pokazuje bowiem, że kochacie makijaż równie mocno jak my!

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się w równie licznym gronie!

Ania Galińska

prv__JED3808prv__JED4239

prv__JED4145prv__JED3904

prv__JED4302prv__JED3987

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze