Olga i sesja zdjęciowa do „Zwierciadła”

Emocje związane z wyborem Mistrza Makijażu 2011 już opadły… Teraz czas na emocje związane z nagrodami. Olga Sękowska Mistrz Makijażu Sephora 2011 właśnie odebrała jedną z nich – wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu „Zwierciadło” , Olga malowała do sesji modelkę o cudownych ustach (sprawdźcie ranking TOP5 najpiękniejszych ust showbiznesu) Sylwię Sucharską. Boskie usta […]

Emocje związane z wyborem Mistrza Makijażu 2011 już opadły… Teraz czas na emocje związane z nagrodami. Olga Sękowska Mistrz Makijażu Sephora 2011 właśnie odebrała jedną z nich – wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu „Zwierciadło” , Olga malowała do sesji modelkę o cudownych ustach (sprawdźcie ranking TOP5 najpiękniejszych ust showbiznesu) Sylwię Sucharską.

Boskie usta modelki wyeksponowane były czerwienią z odblaskiem złota… Ponieważ to właśnie usta miały być absolutnie na pierwszym planie, makijaż oczu opierał się na stonowanych, delikatnych odcieniach ciepłego beżu i brązu, które można znaleźć w kolekcji Diora. Całość jest bardzo fajną propozycją zimowego make-up’u.
Ja i makijażystka marki Dior Justyna Lamcha byłyśmy „dobrymi duchami” – wspierałyśmy Olgę podczas sesji i czuwałyśmy, żeby wszystko przebiegło komfortowo i zgodnie z koncepcją. Mnie dodatkowo przypadło wykonanie modelce manikiuru, z czego się niezmiernie cieszyłam, bo jestem przyzwyczajona do malowania a nie tylko obserwowania, a ponieważ Olga radziła sobie świetnie z malowaniem – nie mogłam jej w tym wesprzeć.
Całe przygotowanie do sesji, poszło bardzo sprawnie. Sama sesja zresztą również.
Dołączam Wam zdjęcia z backstage’u. Na piękne zdjęcia z sesji musimy czekać do grudniowego numeru „Zwierciadła”.
Gratulacje Olga!!! Dla mnie make up bomba! Cieszę się, że mogłam być tam z Tobą.

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze